Akční nabídky
Zastavte se v předvánočním shonu a dopřejte si alespoň krátkou hřejivou relaxaci ve svátečním lázeňském prostředí se slevou až 25%.
Využijte Last minute slevu na poslední volní místa!
Zpříjemněte si nevlídné podzimní počasí uvolňující lázeňskou relaxací se slevou 20%.
Akční pobyt s 20% slevou v nově zrekonstruovaném lázeňském domě Praha.
Nový rok s námi přivítáte svěží a plní energie!
Zpříjemněte si studené zimní počasí hřejivým pobytem v lázních.
Vezměte s sebou do lázní i své blízké nebo si sami prodlužte svůj pobyt hrazený zdravotní pojišťovnou se slevou 20% z ceny ubytování.
Vánoční pobyt nejen pro rodinné příslušníky klientů KLP/PLP a OLÚ.
Jste naším stálým klientem? Čerpejte řadu výhod.
Jste pojištěnec ZPMV ČR a současně dárce krve nebo máte zájem o vyšetření kardiovaskulárního systému?

Lázeňský dům Janáček

Dominantní lázeňský komplex  je určen nejen k léčbě zdravotních obtíží, ale je otevřen i široké veřejnosti k relaxaci a odpočinku.

Lázeňský dům Janáček nabízí celou řadu služeb:

  • procedury z oblasti vodoléčby, elektroléčby, rehabilitace, masáží, magnetoterapie
  • tělocvična, solárium, fitcentrum a Vacushape - přístroj pro cílené spalování tuků v problematických partiích
  • polárium ARKTIKA, moderní rehabilitační metoda celotělové chladové terapie
  • moderní kavárna s nabídkou pizz a dezertů
  • 2 bowlingové dráhy
  • nový rehabilitační bazén s parní saunou
  • konferenční místnost s kompletním vybavením po školení, semináře a zasedání

Trochu z historie

V roce 1929 se realizací této stavby jednalo o nejvýznamnější projekt, který v té době nesl název Grandhotel Klíč, později přejmenován na Sokolovo. V roce 1968 byl schválen projekt na obnovu a modernizaci lázeňského domu, který nebyl nikdy realizován.

Lázeňský dům tak byl nepřetržitě využíván a teprve v roce 1984 byly zahájeny práce na největší rekonstrukci, kterou do té doby lázně Teplice nad Bečvou nezažily. Do podzimu 1988 byl zrekonstruován původní lázeňský dům Sokolovo, s novým názvem Janáček, byl vybudován nový balneoprovoz a nové ubytovací zařízení. Všechny zmíněné objekty tvoří propojenou funkční jednotku. Lázně tak získaly komplex, který měl 212 lůžek, vlastní stravovací provoz, prostornou a vzdušnou jídelnu, kavárnu a 24 hodinovou recepci.

V roce 2010 prošel rekonstrukcí Janáček B. Byla vybudována nástavba 6. patra, díky které se zvýšila kapacita celého komplexu na 240 lůžek. Nové pokoje s krásným výhledem poskytují ubytování i náročnějším klientům. Budova je nyní zateplena, má novou fasádu, okna i střechu.

Na počátku roku 2012 se do nového kabátu oblékla prostřední část Janáčku a od dubna vítá hosty v nových prostorách recepce, balneoprovozu i modernizované kavárně. Od letních měsíců je nejen k zábavě jednotlivých lázeňských hostů, ale i přátel a celých rodin z blízkého okolí uvedena do provozu bowlingová dráha. Na podzim byl spuštěn provoz v novém rehabilitačním bazénu v jehož prostorách se nachází parní sauna. K dispozici je klientům také nová školící místnost. V kavárně a ve foyer můžete využít bezplatný přístup k internetu.

K celkové pohodě a kompletnosti služeb je v areálu k dispozici wellness, finská sauna, solárium, kadeřník, pedikúra, manikúra, tenisové kurty, minigolf, kuželky, cyklistická kola, zájezdy do blízkého okolí, procházky po okolí s průvodcem, stolní tenis, denní tisk, šachy, knihovna, odborné přednášky, kulturní akce pořádané přímo v areálu lázní (taneční večery a koncerty), apod…

Depandance Janáček R

Samostatně stojící budova Janáček R disponuje pokoji II.kategorie i pokoji Standard s vlastním sociálním příslušenstvím. Ubytovaní klienti docházejí na stravu a procedury do sanatoria Janáček, které je vzdáleno cca 150 m. 

Vaše objednávka
obsahuje 0 položek (0 Kč)

Call centrum: 581 81 81 81

Klub pevného zdraví VZP
Penzijní fond Komerční banky
Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
obj/5015/fields/certas.png
obj/15678/fields/zeltr.jpg
obj/15679/fields/bikos.jpg
obj/15680/fields/kunovsky.png
obj/16515/fields/Logo-2.jpg
Chci odebírat novinky

image