Akční nabídky
Zastavte se v předvánočním shonu a dopřejte si alespoň krátkou hřejivou relaxaci ve svátečním lázeňském prostředí se slevou až 25%.
Využijte Last minute slevu na poslední volní místa!
Zpříjemněte si nevlídné podzimní počasí uvolňující lázeňskou relaxací se slevou 20%.
Akční pobyt s 20% slevou v nově zrekonstruovaném lázeňském domě Praha.
Nový rok s námi přivítáte svěží a plní energie!
Zpříjemněte si studené zimní počasí hřejivým pobytem v lázních.
Vezměte s sebou do lázní i své blízké nebo si sami prodlužte svůj pobyt hrazený zdravotní pojišťovnou se slevou 20% z ceny ubytování.
Vánoční pobyt nejen pro rodinné příslušníky klientů KLP/PLP a OLÚ.
Jste naším stálým klientem? Čerpejte řadu výhod.
Jste pojištěnec ZPMV ČR a současně dárce krve nebo máte zájem o vyšetření kardiovaskulárního systému?

Léčba v odborném léčebném ústavu

Dle aktuálního zdravotního stavu je pacient první dny umístěn buď na překladovém lůžku zvýšeného dohledu nebo na standardním lůžku. Odborný léčebný ústav pro kardiorehabilitaci disponuje moderním monitorovacím zařízením, které v případě potřeby umožňuje sledovat EKG křivku, krevní tlak, saturaci organismu kyslíkem a dechové funkce. K samozřejmému vybavení pracoviště dále patří přístroje pro okamžitou resuscitaci (defibrilátory) a je zde centrální rozvod kyslíku do jednotlivých pokojů.

Pacienti OLÚ jsou pod neustálým dohledem lékařského týmu a zdravotnického personálu. Pacienti vyžadující zvýšený dohled jsou po stabilizaci zdravotního stavu přeloženi na standardní pokoje. Na základě vstupních lékařských vyšetření a s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu pacienta předepíše lékař OLÚ předpis vhodné léčebné procedury.

Pro plán pohybové aktivity pacienta slouží zátěžové ergometrické vyšetření na bicyklovém ergometru, kdy na základě výsledků vyšetření je vypočtena tepová frekvence a stanoven typ a intenzita tréninkové zátěže. Pro vyloučení eventuálních komplikací v průběhu pobytu slouží pracoviště echokardiografie.

Léčebný plán

Jedná se o soubor léčebných a dietních opatření v životním režimu nemocného, která navazují na kardiochirurgickou operaci, který u nemocného zpomalí nepříznivý průběh již vzniklé nemoci se snahou o zamezení opakování akutní příhody, nebo operace.

Pro zvýšení fyzické výkonnosti, se pacienti účastní tréninkového programu. Abychom snížili bolestivost kloubů, svalů a pooperačních jizev poskytujeme pacientům vodoléčebné a elektroléčebné procedury.

Provádíme všechna nutná kontrolní vyšetření a nemocní jsou pod stálým odborným dohledem. Kuřákům jsme nápomocni při jejich odvykání stejně jako všem, které učíme zdravému způsobu života (především racionální výživa).

Před ukončením kardiorehabilitace ošetřující lékař zhodnotí aktuální zdravotní stav a sdělí doporučení pro domácí režim.

Vše je zaznamenáno do podrobné lékařské zprávy, ve které je uveden nejen průběh kardiorehabilitace včetně laboratorních výsledků, výsledků přístrojových vyšetření, ale také údaje o rehabilitaci a fyzické kondici pacienta.

Co s sebou

Pro správné využití všech možností, které poskytuje kardiorehabilitace, doporučujeme vzít si s sebou pohodlné sportovní oblečení a čepici kšiltovku, sportovní obuv, plavky a hygienické potřeby. Vhodný je i společenský oděv.

Dále si s sebou vezměte léky, které užíváte, na celou dobu pobytu a nezapomeňte propouštěcí zprávu z kardiochirurgického pracoviště, kde jste podstoupili operační zákrok.

 

Příplatky a poplatky

Během pobytu je pacientovi účtován příplatek za nadstandard podle typu pokoje dle platného ceníku lázní.

Po celou dobu pobytu jsou pacienti odborného léčebného ústavu osvobozeni od platby lázeňského poplatku.

Vaše objednávka
obsahuje 0 položek (0 Kč)

Call centrum: 581 81 81 81

Klub pevného zdraví VZP
Penzijní fond Komerční banky
Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
obj/5015/fields/certas.png
obj/15678/fields/zeltr.jpg
obj/15679/fields/bikos.jpg
obj/15680/fields/kunovsky.png
obj/16515/fields/Logo-2.jpg
Chci odebírat novinky