XVII. Lázeňské kardiologické dny

Během víkendu 10.1.a 11.1.2014 se konala v lázních Teplice nad Bečvou již tradiční akce – XVII. Lázeňské kardiologické dny.

Páteční sesterské konference se účastnilo přes 100 sester a fyzioterapeutů, v sobotu přes 70 lékařů z České i Slovenské republiky. Podařilo se zajistit odborně vyvážený program sestavený ze sdělení přednostů i středních zdravotnických pracovníků všech kardiochirurgických, kardioinvazivních, kardiologických, angiologických a pediatrických pracovišť Moravy a Hradce Králové. V letošním roce byl program rozšířen o blok angiologický a pediatrický.

Účastníci konference si vyměnili poznatky, které uplatňují ve své praxi. Úvodního zahájení obou dnů se ujala výkonná ředitelka a předsedkyně představenstva ing. Irena Vašicová. Přítomné seznámila s problematikou lázeňství v ČR, léčebnou péčí i s novinkami pro letošní rok v lázních Teplice nad Bečvou.

Program byl účastníky setkání hodnocen jako jeden z nejlepších ročníků i díky rozšíření programu. Hosté si také sami mohli vyzkoušet léčebné procedury a seznámit se s prostředím, kam své pacienty k léčbě posílají.

Vaše objednávka
obsahuje 0 položek (0 Kč)

Call centrum: 581 81 81 81

Klub pevného zdraví VZP
Penzijní fond Komerční banky
Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
obj/5015/fields/certas.png
obj/15678/fields/zeltr.jpg
obj/15679/fields/bikos.jpg
obj/15680/fields/kunovsky.png
obj/16515/fields/Logo-2.jpg
Chci odebírat novinky

image