Upravit stránku

Lázeňský koktejl

Akční letní nabídka.

Užijte si krásné letní dny a nechte se rozmazlovat v lázních. Kokosem provoněné trio procedur Vás přenese do tropického ráje. Osvěžíte se v bazénu a chvíle relaxace zakončíte lahodným míchaným kokosovým drinkem v lázeňské kavárně. Milovníci golfu mohou využít slevu z denního hracího poplatku na nedalekém golfovém hřišti Golf Club Radíkov. Tomu se říká to pravé léto! 

1
2
3
4
5

Pobyt lze čerpat v období:
1. 6. - 30. 9. 2019

Nástupní dny denně mimo soboty. Pobyt začíná večeří a končí poslední den snídaní.

Lázeňský dům Praha je nově rekonstruován, komfortně vybaven a poskytuje nádherný výhled i strategickou polohu blízko lázeňské kolonády.
Lázeňský dům Moravan poskytuje všechny služby pod jednou střechou a nachází se v poklidné části lázní.

LD Praha jsou podávány bufetové snídaně. Procedury a servírované večeře (případně oběd) jsou poskytovány v nedalekém lázeňském domě Bečva, který je vzdálen pohodlnou procházkou lázeňským parkem pouhých 100 m.

 • Ceník pobytu
      1. 6. - 30. 9. 2019 
  Cena za pobyt 5 dní 

   Lázeňský dům Praha 

   Dvoulůžkový pokoj 

   Jednolůžkový pokoj 

  Standard Plus

  4 844 Kč 

  5 201 Kč  

  Deluxe

  5 524 Kč

  -

   

      1. 6. - 30. 9. 2019 
  Cena za pobyt 5 dní 

   Lázeňský dům Moravan 

   Dvoulůžkový pokoj 

   Jednolůžkový pokoj 

  Standard Plus

  5 184 Kč 

  5 524 Kč 

  Exclusive

  5 864 Kč 

  6 204 Kč 

  Apartmán Exclusive

  7 394 Kč

  -

  Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu / pobyt. Ceny nezahrnují lázeňský poplatek ve výši 15 Kč za den / osobu. Příplatek za plnou penzi činí 135 Kč na osobu a den.

 • Kategorie ubytování

  Kategorie ubytování

  LD Moravan
  Apartmán Exclusive: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, lednice, telefon, TV, župany, bezpečnostní schránky, WiFi.
  Exclusive: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, telefon, TV, župany, bezpečnostní schránky, WiFi.
  Standard Plus: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, TV, župany, WiFi.

  LD Praha
  Deluxe: dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, rozkládací pohovka, konferenční stolek se dvěma křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace.
  Standard Plus: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace. Manželská postel na vyžádání.