Upravit stránku

Báječná dovolená v lázních

Najděte si alespoň pár dní na pořádný osvěžující restart a nechte se rozmazlovat v krásném prostředí lázní Teplice nad Bečvou. Trio procedur s exotickou kokosovou vůní vás přenese do tropického ráje. Celá řada masáží bude balzámem pro vaše tělo ale i duši. Vodních radovánek si užijete v bazénu se sluneční terasou a chuťové pohárky uspokojíte lahodnými pokrmy lázeňské kuchyně. Na cyklostezce vedoucí přímo areálem lázní si můžete vyzkoušet i jízdu na elektrokole. Tomu se říká báječná dovolená!

DÉLKA POBYTU: 8 dní / 7 nocí

Ceník pobytu v Lázeňském domě Moravan

Lázeňský dům MoravanHlavní sezóna
1. 7. - 31. 10. 2020
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt 
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Komfort15 027 Kč16 427 Kč
Exclusive16 427 Kč17 827 Kč
Apartmán Exclusive20 277 Kč-
  • Nástupní dny pondělí až pátek.
  • Pobyt začíná večeří a končí poslední den snídaní.
  • V den příjezdu je pokoj připraven po 14. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 10. hodin.
  • Stravování a procedury probíhají přímo v Lázeňském domě Moravan.
  • Příplatek za plnou penzi činí 220 Kč / os. / den.

  Úkony lékaře

  Samoplátci nemají v ceně pobytu kromě vstupní lékařské prohlídky či posouzení zdravotního stavu, zahrnuty žádné další úkony lékaře. Proto bude klientům za výjezd lékaře (ústavní pohotovostní službu), vyšetření a drobné ordinace (např. vydání léků, předpis receptu, aplikace injekce, natočení EKG), účtován poplatek za ošetření lékařem ve výši 200 Kč. Tento poplatek se nevybírá při nutnosti odvozu klienta do nemocnice.

  Poplatek z pobytu

  Uvedené ceny nezahrnují poplatek z pobytu 20 Kč / osoba / noc vyjma osob nevidomých a jejich průvodců, osob, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby a jejich průvodců, držitelů průkazů ZTP/P a jejich průvodců, osob, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako komplexní (KLP) a osob mladších 18 let. Poplatek bude zahrnut do zálohové faktury nebo bude vybírán při příjezdu na recepci.