Upravit stránku

Rychlý kontakt

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
Teplice nad Bečvou č.p. 47
753 01 Teplice nad Bečvou

IČO: 45192570
DIČ: CZ 45192570

Infolinka: 581 81 81 81
E-mail: lazne@ltnb.cz

Den ve dvou

Zábal části těla z bahna Mrtvého moře, koupel celková uhličitá se zábalem, masáž klasická částečná, dvouhodinový vstup do wellness centra vč. zapůjčení županu, oběd nebo večeře včetně nealko nápoje na osobu v kavárně Moravan, dezert. Uvedená cena je pro pár.

Minerální bahno z Mrtvého moře obsahuje velké množství minerálů a solí. Uvolňuje a posiluje organizmus.

Má přirozenou čistící schopnost, odstraňuje toxiny z kůže, přebytečnou mastnotu a odumřelé buňky, povzbuzuje látkovou výměnu a krevní oběh. Má regenerační účinky při lupénce a ekzematických onemocněních.

Délka procedury u zábalu části těla je cca 20 minut.

Uhličitá vanová koupel se podává v neředěné minerální uhličité vodě, která se ohřívá přímo ve vaně na teplotu 33 – 34 °C. Koupel trvá 15 minut a poté následuje suchý zábal, ve kterém se odpočívá minimálně 15 minut.

Oxid uhličitý se vstřebává přes kůži do krevního oběhu a je nejlepším přírodním prostředkem k rozšiřování cév. Po sérii koupelí dochází ke zlepšení prokrvení srdce, mozku, ledvin, k poklesu a stabilizaci zvýšeného tlaku krve, k úpravě výměny látkové a vyplavování jejich produktů.

Okamžitým efektem uhličité koupele je odstranění zvýšeného svalového napětí a celkové osvěžení organizmu.

Masáž je výborným prostředkem k uvolnění ztuhlých svalů, zlepšení prokrvení, přísunu živin a kyslíku ke tkáním, k rychlejšímu odplavování škodlivých látek ze tkání, odbourání stresu.

Alespoň hodinku po masáži, ideálně po celý zbytek dne, se nedoporučuje fyzická námaha, řízení auta a další psychicky a fyzicky náročné činnosti.

Nutností je dostatečný přísun tekutin, nejlépe neperlivé vody nebo zeleného čaje, pro zvýšení léčivého účinku se vyhněte kávě a alkoholu.

Dochází k normalizaci napětí kůže, úpravě zvýšeného nebo sníženého svalového napětí, snížení bolestivosti, uvolnění kolem páteřních svalových spasmů a blokád nervů vystupujících z páteře. Uvedený časový údaj je délka masáže včetně přípravy klienta.

Klasická masáž částečná trvá cca 20 minut. Uvedený časový údaj je délka masáže včetně přípravy klienta.

Wellness Moravan - saunování, jako proces očisty a posílení organizmu, doprovází příjemné pocity a následná kladná odezva organizmu. Ačkoliv sauna uvolňuje, je to pro tělo extrémní zátěž, proto se nedoporučuje, aby člověk chodil do sauny velmi unavený nebo nevyspalý, ani hladový, přejezený a žíznivý.

Saunování se nedoporučuje při chorobách srdce a krevního oběhu, při kožních chorobách je nutno se poradit s lékařem.

V prostorách wellness se můžete občerstvit nápoji z mokrého baru. Během saunování se člověk hodně potí a proto je nutno tělu dodávat dostatečné množství tekutin, v čemž je vhodné pokračovat i po skončení saunování.

V útulné a klimatizované kavárně Moravan Vám poskytneme oběd nebo večeři. Menu si vyberete z jídelního lístku v hodnotě 500 Kč za pár.