Upravit stránku

Kariéra

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
Teplice nad Bečvou č.p. 47
753 01 Teplice nad Bečvou

IČO: 45192570
DIČ: CZ45192570

Infolinka: 581 81 81 81
E-mail: lazne@ltnb.cz

ID datové schránky: u3fewux

Proč pracovat pro Lázně Teplice nad Bečvou, a.s.?

Historie Lázní Teplice nad Bečvou sahá až do roku 1553. Patří tak k nejstarším lázním na Moravě. Najdete nás v Olomouckém kraji na území měst Hranice a Teplice nad Bečvou. Zdejší lázeňská péče pomáhá obnovit síly nejen dospělým, ale i dětem od 1,5 roku věku a dospívajícím. Léčebné pobyty jsou vhodné zejména pro rehabilitaci oběhového a nervového systému, pohybového aparátu, léčbu poruch látkové výměny (diabetes mellitus – cukrovka) a obezity u dětí. Pomáháme i onkologickým pacientům.
Součástí lázeňského areálu je také Odborný léčebný ústav, kde je poskytována časná kardiorehabilitační léče po operacích srdce.
Kromě pojišťovnou hrazených pobytů nabízíme i širokou škálu služeb pro samoplátce.

Jaké pozice nabízíme?

Vzhledem k rozsahu poskytovaných služeb je nabídka pracovních příležitostí rozmanitá. Uplatnění můžete najít jak v oblasti zdravotní péče, tak v oblastech stravovacích a ubytovacích služeb, nebo také v administrativě.

Koho hledáme?

Přijímáme uchazeče od absolventů až po zkušené pracovníky ve svém oboru, všem můžeme nabídnout provoz adekvátní jejich vzdělání a praxi.
Přijímáme uchazeče jak na hlavní pracovní poměr, tak i brigádníky na občasnou výpomoc.

Co Vám můžeme nabídnout?

Hlavní z mnoha výhod je stabilní společnost, která má dlouholetou historii. Našim zaměstnancům dále můžeme nabídnout příjemné prostředí a přátelský kolektiv.

Jako další výhody a benefity můžeme zmínit 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek 700 Kč na penzijní připojištění, možnost využití slev na lázeňské pobyty, příspěvek 5.000 Kč na rekondiční pobyt a mnoho dalších.

Staňte se součástí zavedeného týmu ve stabilní společnosti.

Těšíme se, že nám o sobě dáte vědět. Zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail personalistky, Lucie Hudečkové: l.hudeckova@ltnb.cz nebo zavolejte na telefon: 581 686 293.