Upravit stránku

Exkluzivní pobyt "Kouzelné léto v lázních"

1
2
3
4
5
6
7

Akční pobyt se slevou až 25 %

Najděte si v průběhu letních měsíců alespoň pár dní na pořádný osvěžující restart a nechte se rozmazlovat v krásném prostředí lázní Teplice nad Bečvou. Relaxační koupel v přírodní uhličité minerální vodě se solí z Mrtvého moře nebo zážitek z vůní při celotělovém brusinkovém zábalu či masáži s magadaskarskými kameny, budou zcela jistě balzámem pro Vaše tělo i duši. Pobyt na 5 či 7 dní strávíte v nově rekonstruovaném a komfortně vybaveném lázeňském domě Praha, který poskytuje nádherný výhled do parku i strategickou polohu blízko lázeňské kolonády. Při příjezdu na Vás na pokoji bude čekat láhev výborného červeného moravského vína a také tradiční lázeňské oplatky. Tomu se říká kouzelné léto…

Relaxace, zábava a výlety

Krásné okolí lázní poskytuje nepřeberné možnosti využití volného času především během výletů do okolí. Přímo v areálu můžete navštívit Zbrašovské aragonitové jeskyně a nedaleko, v obci Závrt, dokonce i světový unikát - Hranickou propast, nejhlubší propast České republiky a zároveň nejhlubší zatopenou propast světa.

V prostředí areálu a v těsné blízkosti si můžete užít i mnoho sportovních aktivit jako je např. bowling, minigolf, stolní tenis či kulečník. Trasy v okolí lákají ke sportovním procházkám Nordic Wolking či na kola, která vám rádi zapůjčíme. Báječně se pak osvěžíte v relaxačních bazénech a odpočinek zajistí kvalitní wellness služby v saunovém světě, soláriu nebo unikátním poláriu. Na závěr se můžete nechat zkrášlit na kosmetice, manikůře nebo v lázeňském kadeřnictví. 

Luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu

Lázeňský dům Praha je po kompletní rekonstrukci a nabízí luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu. Nachází se v lázeňském parku, kterému hrdě dominuje hned vedle lázeňské kolonády. Přímo v budově si vychutnáte skvělé snídaně, na skleničku si můžete zajít do lázeňského baru a v neposlední řadě zde naleznete i saunu s odpočinkovou nístností. Nyní navíc na luxusní ubytování v LD Praha uplatníte akční zaváděcí ceny!

 • Ceník pokojů
   Vedlejší sezónaHlavní sezóna
     1. 10. - 17. 12. 2017      1. 5. - 30. 9. 2017

  Lázeňský dům Praha

   5 dní / 4 noci  7 dní / 6 nocí       

  5 dní / 4 noci
    plná cena cena se slevou 25 %
  s nástupem v neděli či pondělí

     7 dní / 6 nocí   

   1/2 Apartmán Standard plus5 440 Kč7 344 Kč6 120 Kč / 4 590 Kč8 364 Kč
   1/1 Standard plus5 185 Kč6 919 Kč5 745 Kč / 4 309 Kč7 759 Kč
   1/2 Standard plus5 000 Kč6 684 Kč5 440 Kč / 4 080 Kč7 344 Kč


  Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu a pobyt včetně DPH. Ceny nezahrnují lázeňský poplatek ve výši 15 Kč za den.
  Příplatek za plnou penzi činí 145 Kč na osobu a den.
  Uvedený léčebný program může být lékařem na základě posouzení zdravotního stavu při vstupní lékařské prohlídce upraven.
  Snídaně v kombinaci servírované a bufetové jsou podávány přímo v lázeňském domě Praha. Procedury a servírované večeře (případně oběd) jsou poskytovány v nedalekém lázeňském domě Bečva, který je vzdálen pohodlnou procházkou lázeňským parkem pouhých 100 metrů.

 • Popis pokojů

  Lázeňský dům Praha

  • Standard plus: Jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice s nápoji na přivítání, telefon, LED TV s rádiem, župany, trezory, WiFi free, balkon nebo klimatizace. Manželská postel na vyžádání.

   Apartmá Standard plus: manželská postel, rozkládací pohovka, konferenční stolek se dvěma křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice s nápoji na přivítání, telefon, LED TV s rádiem, župany, trezory, WiFi free, balkon nebo klimatizace.