Upravit stránku

Exkluzivní pobyt "Kouzelné léto v lázních"

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Akční pobyt se slevou až 20 %

Najděte si v průběhu letních měsíců alespoň pár dní na pořádný osvěžující restart a nechte se rozmazlovat v krásném prostředí lázní Teplice nad Bečvou. Relaxační koupel v přírodní uhličité minerální vodě se solí z Mrtvého moře nebo příjemným růžovým aroma. Balzámem pro Vaše tělo i duši bude klasická částečná masáž s růžovým olejem s rakytníkem či zábal z bahna Mrtvého moře. Při příjezdu na Vás na pokoji bude čekat láhev výborného červeného moravského vína a také tradiční lázeňské oplatky. Tomu se říká kouzelné léto…

Relaxace, zábava a výlety

Krásné okolí lázní poskytuje nepřeberné možnosti využití volného času především během výletů do okolí. Přímo v areálu můžete navštívit Zbrašovské aragonitové jeskyně a nedaleko, v obci Závrt, dokonce i světový unikát - Hranickou propast, nejhlubší propast České republiky a zároveň nejhlubší zatopenou propast světa.

V prostředí areálu a v těsné blízkosti si můžete užít i mnoho sportovních aktivit jako je např. bowling, minigolf, stolní tenis či kulečník. Trasy v okolí lákají ke sportovním procházkám Nordic Wolking či na kola, která vám rádi zapůjčíme. Báječně se pak osvěžíte v relaxačních bazénech a odpočinek zajistí kvalitní wellness služby v saunovém světě, soláriu nebo unikátním poláriu. Na závěr se můžete nechat zkrášlit na kosmetice, manikůře nebo v lázeňském kadeřnictví. 

Luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu

Lázeňský dům Praha je po kompletní rekonstrukci a nabízí luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu. Nachází se v lázeňském parku, kterému hrdě dominuje hned vedle lázeňské kolonády. Přímo v budově si vychutnáte skvělé snídaně, na skleničku si můžete zajít do lázeňského baru a v neposlední řadě zde naleznete i saunu s odpočinkovou nístností. Nyní navíc na luxusní ubytování v LD Praha uplatníte akční zaváděcí ceny!

Lázeňský dům Moravan poskytuje všechny služby pod jednou střechou a nachází se v poklidné části lázní.

Výhody pro rodiny s dětmi

 • děti do 3 let zdarma (s min. 1 dospělým na pevném lůžku, bez nároku na stravu),
 • hotelové ubytování a strava pro děti od 3 do 12 let s 50% slevou
Uvedený léčebný program může být lékařem na základě posouzení zdravotního stavu při vstupní lékařské prohlídce upraven.
 • Ceník pokojů
   Hlavní sezóna
     1. 6. - 30. 9. 2018

  Lázeňský dům Praha

  5 dní / 4 noci
    cena za pobyt cena se slevou 20 %
  s nástupem v neděli či pondělí

     7 dní / 6 nocí   

  Cena za pobyt

   1/2 Deluxe6 242 Kč / 4 994 Kč8 172 Kč
   1/1 Standard plus6 112 Kč / 4 890 Kč7 965 Kč
   1/2 Standard plus5 622 Kč / 4 498 Kč7 335 Kč

   

   Hlavní sezóna
     1. 6. - 30. 9. 2018

  Lázeňský dům Moravan

  5 dní / 4 noci
    cena za pobyt cena se slevou 20 %
  s nástupem v neděli či pondělí

     7 dní / 6 nocí   

  Cena za pobyt

   1/2 Apartmán Exclusice8 622 Kč / 6 898 Kč11 385 Kč
   1/1 Exclusive7 292 Kč / 5 834 Kč9 558 Kč
   1/2 Exclusive6 822 Kč / 5 458 Kč8 955 Kč
   1/1 Standard plus6 492 Kč / 5 194 Kč8 478 Kč
   1/2 Standard plus6 022 Kč / 4 818 Kč7 875 Kč

   

  Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu/pobyt. U 7denní varianty pobytu obsahují 10% slevu z ceny pobytu. V případě nástupu na 5denní pobyt v neděli nebo v pondělí poskytneme také 20% slevu z ceny pobytu. Ceny nezahrnují lázeňský poplatek ve výši 15 Kč za den/osobu. Příplatek za plnou penzi činí 135 Kč na osobu a den.

  V LD Praha jsou podávány snídaně v kombinaci servírované a bufetové. Procedury a servírované večeře (případně oběd) jsou poskytovány v nedalekém lázeňském domě Bečva, který je vzdálen pohodlnou procházkou lázeňským parkem pouhých 100 m.

Vybavení pokojů pro rok 2018

LD Moravan
Apartmán Exclusive:
 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, lednice, telefon, TV, župany, trezory, WiFi free.
Exclusive: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, telefon, TV, župany, trezory, WiFi free.
Standard plus: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, TV, župany, uzamykatelná zásuvka, WiFi free.

LD Praha
Deluxe:
 dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, rozkládací pohovka, konferenční stolek se dvěma křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, trezory, WiFi free, balkon nebo klimatizace.
Standard plus: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, trezory, WiFi free, balkon nebo klimatizace. Manželská postel na vyžádání.