Upravit stránku

Lázeňská pohoda pro pár

Užijte si jedinečné chvíle se svým nejbližším a zažijte spolu kouzelné okamžiky v péči profesionálů. Dvouhodinový lázeňský balíček probíhá pro dvě osoby současně v jedné místnosti.

Čeká Vás masáž, zábal a aromaterapie. Před zábalem vám bude jemně do pokožky celého těla vmasírován olej s vůní zeleného čaje. V krátkém zábalu se pak celé tělo příjemné uvolní a zvláční, bude dokonale připravené pro masáž celého těla.

Téměř hodinová masáž celého těla v příjemném prostředí s relaxační hudbou a vaší nejmilejší osobou vám poskytne zážitek hluboké relaxace a silného prožitku. K doznění masáže a celkové harmonii přispěje závěrečná část balíčku, relaxace v suchém zábalu s aromaterapií.

Vše s vůní zeleného čaje. Pohodu dopřejeme i vašim chuťovým buňkám a k relaxaci vám nabídneme vitamínový nápoj a kousek čokolády. Po dvou hodinách se vám nebude chtít odcházet...

Účinky:

Díky kombinaci zábalu s masáží se důkladně odstraní veškeré nečistoty, rychleji se z těla odplaví toxiny, odbourává se stres a současně se pokožka krásně prokrví. Masážní olej s extraktem zeleného čaje obsahuje velké množství vitamínů C a vitamíny skupiny B, antioxidantů, minerálů a stopových prvků. Účinky zeleného čaje mají velmi příznivý vliv na pokožku. Přispívají k omlazení a zpevnění pokožky, působí jako prevence proti jejímu poškození slunečním zářením.

Masážní olej s extrakty zeleného čaje působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo, zmírňuje svalovou únavu. Čistí a regeneruje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky. Po masáži doporučujeme dostatečný přísun tekutin, nejlépe neperlivé vody nebo zeleného čaje a po celý den pak zvolit klidnější režim s odpočinkem.

Lázeňská pohoda s vůní zeleného čaje zahrnuje:

jemné vmasírování masážního oleje, celotělový zábal, masáž celého těla, závěrečnou relaxaci v zábalu, aromaterapii, vitamínový nápoj a malou čokoládku.

Procedura je poskytována v Lázeňském domě Moravan.