Upravit stránku

Rychlý kontakt

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
Teplice nad Bečvou č.p. 47
753 01 Teplice nad Bečvou

IČO: 45192570
DIČ: CZ 45192570

Infolinka: 581 81 81 81

Fax: 581 60 17 39
E-mail: lazne@ltnb.cz

Lázeňský dům Bečva

Odborný léčebný ústav pro kardiorehabilitaci je vybaven moderními zdravotnickými přístroji. Pro váš komfort je zajištěno zázemí se všemi potřebnými službami, které zde naleznete pod jednou střechou. Samozřejmostí je individuální a profesionální přístup.

Lázeňský dům Bečva, který byl postaven ve funkcionalistickém stylu, leží v samotném srdci Lázní Teplice nad Bečvou v údolí Moravské brány na břehu řeky Bečvy. Dominuje lázeňské kolonádě a je ze všech stran obklopen přilehlým parkem.

Ubytování je nabízeno v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a možností telemetrické monitorace.

Celodenní stravování je zajištěno v lázeňské jídelně. Bohatý výběr jídel a nápojů nabízí i zdejší kavárna, u které v letních měsících oceníte příjemné posezení na terase s romantickým výhledem na přírodní scenérii řeky Bečvy.

  • počet pokojů 78
    počet lůžek 96

Lázeňský poplatek
Na základě obecně závazné vyhlášky „O místních poplatcích“ se vybírá od fyzických osob, které jsou přechodně za úplatu ubytovány za účelem léčení nebo rekreace, lázeňský poplatek. Sazba poplatku za lázeňský a rekreační pobyt za osobu a za každý započatý den pobytu, není-li tento den dnem příchodu, činí 15 Kč. Úleva se poskytuje osobám starším 65 let ve výši 5 Kč. Z poplatku za lázeňský a rekreační pobyt jsou osvobozeni: osoby nevidomé, bezmocné a držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodce, další kategorií jsou osoby mladší 18 let a osoby starší 70 let.

Kategorie ubytování
Standard: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje s koupelnou se sprchovým koutem (společná pro 2 pokoje), WC, TV, WiFi.
Standard Plus: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, WC, lednice, klimatizace, TV, telefon, WiFi.