Upravit stránku

Rychlý kontakt

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
Teplice nad Bečvou č.p. 47
753 01 Teplice nad Bečvou

IČO: 45192570
DIČ: CZ 45192570

Infolinka: 581 81 81 81

Fax: 581 60 17 39
E-mail: lazne@ltnb.cz

Lázeňský dům Janáček

Dominantní lázeňský komplex  je určen nejen k léčbě zdravotních obtíží, ale je otevřen i široké veřejnosti k relaxaci a odpočinku.

Lázeňský dům Janáček nabízí celou řadu služeb:

  • procedury z oblasti vodoléčby, elektroléčby, rehabilitace, masáží, magnetoterapie
  • tělocvična, solárium, fitcentrum a Vacushape - přístroj pro cílené spalování tuků v problematických partiích
  • polárium ARKTIKA, moderní rehabilitační metoda celotělové chladové terapie
  • moderní kavárna
  • 2 bowlingové dráhy
  • nový rehabilitační bazén s parní saunou
  • konferenční místnost s kompletním vybavením po školení, semináře a zasedání

Trochu z historie

V roce 1929 se realizací této stavby jednalo o nejvýznamnější projekt, který v té době nesl název Grandhotel Klíč, později přejmenován na Sokolovo. V roce 1968 byl schválen projekt na obnovu a modernizaci lázeňského domu, který nebyl nikdy realizován.

Lázeňský dům tak byl nepřetržitě využíván a teprve v roce 1984 byly zahájeny práce na největší rekonstrukci, kterou do té doby lázně Teplice nad Bečvou nezažily. Do podzimu 1988 byl zrekonstruován původní lázeňský dům Sokolovo, s novým názvem Janáček, byl vybudován nový balneoprovoz a nové ubytovací zařízení. Všechny zmíněné objekty tvoří propojenou funkční jednotku. Lázně tak získaly komplex, který měl vlastní stravovací provoz, prostornou a vzdušnou jídelnu, kavárnu a 24 hodinovou recepci.

V roce 2010 prošel rekonstrukcí Janáček B. Byla vybudována nástavba 6. patra. Nové pokoje s krásným výhledem poskytují ubytování i náročnějším klientům. Budova je nyní zateplena, má novou fasádu, okna i střechu.

Na počátku roku 2012 se do nového kabátu oblékla prostřední část Janáčku a od dubna vítá hosty v nových prostorách recepce, balneoprovozu i modernizované kavárně. Od letních měsíců je nejen k zábavě jednotlivých lázeňských hostů, ale i přátel a celých rodin z blízkého okolí uvedena do provozu bowlingová dráha. Na podzim byl spuštěn provoz v novém rehabilitačním bazénu v jehož prostorách se nachází parní sauna. K dispozici je klientům také nová školící místnost. V kavárně a ve foyer můžete využít bezplatný přístup k internetu.

K celkové pohodě a kompletnosti služeb je v areálu k dispozici wellness, finská sauna, solárium, kadeřník, pedikúra, manikúra, tenisové kurty, minigolf, kuželky, cyklistická kola, zájezdy do blízkého okolí, procházky po okolí s průvodcem, stolní tenis, denní tisk, šachy, knihovna, odborné přednášky, kulturní akce pořádané přímo v areálu lázní (taneční večery a koncerty), apod…

Parkování u LD Janáček

  • 42 parkovacích míst (z toho 2 místa pro ZTP), cena 30 Kč/den, vratná záloha za parkovací klíče 200 Kč.

    Krátkodobé parkování na max. 2 hodiny na placených místech je zdarma. Je potřeba zakoupit si na recepci LD Janáček za vratnou zálohu 200 Kč parkovací klíček.

Vybavení pokojů LD Janáček pro rok 2018:
Apartmán Standard plus: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj, ložnice, sprcha, WC, fén, TV, lednice, WiFi free.
Standard plus: Jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, WC, fén, TV, uzamykatelná zásuvka, WiFi free, balkon na vyžádání.
Standard: Jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, WC, balkon na vyžádání.
II. kategorie: Jedno- nebo dvoulůžkové pokoje bez příslušenství, balkon na vyžádání.

Depandance Janáček R

Samostatně stojící budova Janáček s disponuje pokoji II.kategorie i pokoji Standard s vlastním sociálním příslušenstvím. Ubytovaní klienti docházejí na stravu a procedury do lázeňského domu Janáček, které je vzdáleno cca 150 m.