Upravit stránku

Rychlý kontakt

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
Teplice nad Bečvou č.p. 47
753 01 Teplice nad Bečvou

IČO: 45192570
DIČ: CZ 45192570

Infolinka: 581 81 81 81

Fax: 581 60 17 39
E-mail: lazne@ltnb.cz

Lázeňský dům Praha

1
2
3
4
5
6
- nová luxusní budova
- velké slunné pokoje
- klimatizace na pokojích
- vedle kolonády
- v srdci lázeňského parku
- prvorepublikový styl

Lázeňský dům Praha prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí a nabízí luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu. Budova se nachází v atraktivní části areálu hned vedle kolonády a hrdě dominuje malebnému lázeňskému parku, který láká k procházkám.

Luxusní pokoje

Lázeňský dům nabízí komfortní ubytování v nově vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním příslušenstvím. Většina pokojů má navíc terasu s nádherným výhledem do zeleně. Milovníci světlých interiérů zcela jistě ocení slunné pokoje, které jsou navíc exkluzivně prostorné a plně klimatizované. Prohlédněte si kompletní vybavení pokoje

  • počet pokojů 29
  • počet lůžek 55

Hodnocení ubytování od klientů

Líbila se mi poloha LD Praha v samém srdci nádherného lázeňského parku s výhledy na údolí řeky Bečvy.

Lázeňský dům skýtá vysoký standard ubytování, vkusně, komfortně až nadstandardně zařízené pokoje, velkoryse řešené koupelny, komorní až domácí prostředí při podávání snídaní, přičemž celá rekonstrukce citlivě zachovala původní ráz funkcionalistické stavby.

Velmi krátká docházková vzdálenost krásným parkem na obědy, večeře a procedury do sanatoria Bečva přitom není žádný problém.

Jana Staszková - spokojená návštěvnice lázní

Kategorie ubytování

  • Deluxe: dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, rozkládací pohovka, konferenční stolek se dvěma křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace.
    Standard Plus: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace. Manželská postel na vyžádání.

Přímo u LD Praha je k dispozici 9 parkovacích míst za poplatek 50 Kč/noc.

Parkování pro klienty LD Praha zdarma na nedalekém oploceném parkovišti s kamerovým systémem.

Stravování:
Snídaně – kombinace servírované a bufetové snídaně (podávaná na LD Praha), obědy a večeře výběr ze 3 menu (podáváno v nedalekém lázeňském domě Bečva).

Lázeňský poplatek
Na základě obecně závazné vyhlášky „O místních poplatcích“ se vybírá od fyzických osob, které jsou přechodně za úplatu ubytovány za účelem léčení nebo rekreace, lázeňský poplatek. Sazba poplatku za lázeňský a rekreační pobyt za osobu a za každý započatý den pobytu, není-li tento den dnem příchodu, činí 15 Kč. Z poplatku za lázeňský a rekreační pobyt jsou osvobozeni: osoby nevidomé, bezmocné a držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodce, další kategorií jsou osoby mladší 18 let a osoby starší 70 let.

Příjem hostů na pobyt:

  • v recepci Lázeňského domu Praha od 7:00 - 18:00 hod., po 18:00 hodině v recepci Lázeňského domu Bečva
  • check-in 14:00 hod., check-out 12:00 hod.