Upravit stránku

Lázně s vůní podzimu

Prožijte podzimní dny v nádherném prostředí lázní. Zaručíme Vám pohodu, uvolnění i načerpání nové energie. Trio procedur s hřejivou silou zázvoru a příjemnou zázvorovo-citrónovou vůní rozproudí Váš krevní oběh a pomůže organismu při odbourávání škodlivých látek. Procházka v podzimně zbarveném lázeňském parku a následný pobyt ve wellness centru s bazénem přispějí k pořádnému odpočinku a relaxaci.

DÉLKA POBYTU: 4 dny / 3 noci

Ceník pobytu v Lázeňském domě Moravan 

Lázeňský dům MoravanVedlejší sezóna
1. 11. - 20. 12. 2020
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Komfort5 513 Kč 5 963 Kč 
Exclusive6 113 Kč6 563 Kč 
Apartmán Exclusive7 313 Kč  -

- Pobyt začíná večeří a končí poslední den snídaní.

- V den příjezdu je pokoj připraven po 14. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 10. hodin.

- Stravování a procedury probíhají přímo v lázeňském domě Moravan.

- Plnou penzi lze dokoupit za 220 Kč / os. / den.

Úkony lékaře

Samoplátci nemají v ceně pobytu kromě vstupní lékařské prohlídky či posouzení zdravotního stavu, zahrnuty žádné další úkony lékaře. Proto bude klientům za výjezd lékaře (ústavní pohotovostní službu), vyšetření a drobné ordinace (např. vydání léků, předpis receptu, aplikace injekce, natočení EKG), účtován poplatek za ošetření lékařem ve výši 200 Kč. Tento poplatek se nevybírá při nutnosti odvozu klienta do nemocnice.

Poplatek z pobytu

Uvedené ceny zahrnují poplatek z pobytu 20 Kč / osoba / noc vyjma osob nevidomých a jejich průvodců, osob, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby a jejich průvodců, držitelů průkazů ZTP/P a jejich průvodců, osob, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako komplexní (KLP) a osob mladších 18 let.Poplatek bude zahrnut do zálohové faktury nebo bude vybírán při příjezdu na recepci.