Upravit stránku

Madagaskarská masáž celého těla

Tyto hluboce relaxační masáže působí blahodárně na celou řadu onemocnění a zároveň preventivně posilují duševní i tělesné zdraví. Uvolňují stres a napětí, tlumí bolesti zad i kloubů, zlepšují krevní oběh, detoxikují organismus a zlepšují a omlazují pleť.

Při těchto masážích se na tělo přikládají drahé kameny a aplikují se unikátní přírodní madagaskarské oleje. Masážní olej si klient vybere po konzultaci s masérem:

Olej Katrafay: obsahuje Cedrelopsis grevei (Katrafay) a působí proti bolestem zad, kloubů, svalů, únavě, zklinuje a zbavuje bolesti.

Skořicivý olej: zmírňuje bolest a svalové problémy, prospívá ledvinám i při celulitidě, působí hřejivě, uklidňuje křeče a napomáhá proti otokům.

Bien-entre olej: s přídavkem levandule a rozmarýnu hydratuje a parfémuje pleť. Vyvolává pocit uvolnění, pohody a štěstí.

Madagaskarská masáž celková (kromě hlavy a šíje) trvá cca 80 minut. Uvedený časový údaj zahrnuje přípravu klienta, masáž a závěrečnou relaxaci.

KONTRAINDIKACE:
Masáže jsou nevhodné pro osoby s hypertenzí (vysokým tlakem), s diabetem, křečovými žilami, infekčními nemocemi a jsou nevhodné pro těhotné ženy do 4. měsíce.