Upravit stránku

Ozdravný pobyt pro dárce krve, krevní plazmy a kostní dřeně 5 dní

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR poskytuje pro své pojištěnce, dárce krve, krevní plazmy i kostní dřeně příspěvek do max. výše 5 000 Kč na úhradu léčebně rehabilitační péče v našich lázních (z toho minimálně 2 000 Kč tvoří léčebný program). Přijeďte na ozdravný cenově zvýhodněný pobyt pro dárce krve do našich lázní a o příspěvek si zažádejte na místně příslušné pobočce ZP MV ČR.

Klient (dárce krve) obdrží pro účely proplacení příspěvků od ZP platební doklad za čerpaný pobyt, včetně konkrétního výčtu čerpaných procedur.

DÉLKA POBYTU: 5 dní / 4 noci

Ceník pobytu v Lázeňském domě Moravan 

Lázeňský dům MoravanVedlejší sezóna
1. 11. - 15. 11. 2020
Hlavní sezóna
1. 7. - 31. 10. 2020
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Exclusive9 030 Kč9 540 Kč9 600 Kč10 320 Kč
Komfort8 350 Kč8 860 Kč8 880 Kč9 600 Kč

 

Před Vaším příjezdem se, prosím, seznamte s Konceptem bezpečných lázní:

Bezpečnostně - preventivní opatření
  • Nástupní dny pondělí až pátek.
  • Pobyt začíná večeří a končí poslední den obědem.
  • V den příjezdu je pokoj připraven po 14. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 11. hodin.
  • Stravování a procedury probíhají přímo v lázeňském domě Moravan.

Úkony lékaře

Samoplátci nemají v ceně pobytu kromě vstupní lékařské prohlídky či posouzení zdravotního stavu, zahrnuty žádné další úkony lékaře. Proto bude klientům za výjezd lékaře (ústavní pohotovostní službu), vyšetření a drobné ordinace (např. vydání léků, předpis receptu, aplikace injekce, natočení EKG), účtován poplatek za ošetření lékařem ve výši 200 Kč. Tento poplatek se nevybírá při nutnosti odvozu klienta do nemocnice.

Poplatek z pobytu

Uvedené ceny nezahrnují poplatek z pobytu 20 Kč / osoba / noc vyjma osob nevidomých a jejich průvodců, osob, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby a jejich průvodců, držitelů průkazů ZTP/P a jejich průvodců, osob, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako komplexní (KLP) a osob mladších 18 let. Poplatek bude zahrnut do zálohové faktury nebo bude vybírán při příjezdu na recepci.