Upravit stránku

Rychlý kontakt

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
Teplice nad Bečvou č.p. 47
753 01 Teplice nad Bečvou

IČO: 45192570
DIČ: CZ45192570

Infolinka: 581 81 81 81
E-mail: lazne@ltnb.cz

ID datové schránky: u3fewux

Permanentka do polária (10 vstupů)

Chlad je starý léčebný prostředek proti bolestem a zánětům. Lékařské studie i klinické zkoušky po celém světě ukázaly, že jeho působení na celé tělo je vhodné při terapii revmatických a chronických zánětlivých onemocnění pohybového aparátu.

Při celotělové chladové terapii je organizmus vystavem ve speciální kabině mrazu kolem -120 °C. Pobyt v kryokabině trvá 2 až 3 minuty a je velmi příjemný. Chlad účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organizmus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav klienta.

Tělo se díky mrazu výrazně prokrví, zrychluje vyplavování škodlivých produktů metabolizmu, urychluje hojení zranění a odstraňuje pozůstatky zánětů. Hluboký mráz návštěvníkovi kryokabiny neublíží, neboť se jedná o upravený suchý vzduch, technicky absolutňě zbavený vlhkosti.

Celotělovou chladovou terapii je možno využít pro zánětlivá revmatická onemocnění, artrózu, lupenku, celulitidu a nadváhu, obtíže při menopauze nebo chronické bolesti.

Pomáhá při přetížení organizmu v průběhu intenzivního tréninku. V oblasti regenerace a prevence zpomaluje stárnutí, zvyšuje výkonnost imunitního systému a navozuje pocit štěstí.

Před prvním vstupem do polária absolvuje klient bezplatnou zdravotní prohlídku, kterou provádíme u nás. Součástí zdravotní prohlídky je měření krevního tlaku, pohovor se zdravotníkem a následné podepsání "čestného prohlášení" o zdravotním stavu klientem. Pokud má klient vyšší tlak či jiné komplikace, doporučíme mu absolvování lékařské prohlídky. 
K permanentce je potřeba dokoupit speciální oděv do polária (pokud jej již nevlastníte z předchozích návstěv) v hodnotě 460 Kč nebo si jej můžete zapůjčit (60 Kč jedno zapůjčení).

Indikace:

  • chronická zánětlivá onemocnění kloubů a páteře (revmatické onemocnění, kolagenózy, M. Bechtěrev),
  • degenerativní onemocnění kloubů a páteře (artrózy),
  • bolesti kloubního, vazivového a svalového aparátu z přetěžování prací, intenzivním tréninkem,
  • lupénka (postižení kůže, kloubů),
  • zánětlivá (revmatická) onemocnění kůže, měkkých tkání,
  • léčba poúrazových a pooperačních postižení svalů, šlach a kloubů,
  • podpůrná léčba roztroušené sklerózy,
  • psychická deprese, úzkosti, stres, přepracování,
  • únavový syndrom,
  • celulitida.

Pomáhá při přetížení organizmu v průběhu intenzivního tréninku. V oblasti regeneracea prevence zpomaluje stárnutí, zvyšuje výkonnost imunitního systému a navozuje pocit štěstí.

KONTRAINDIKACE: akutní onemocnění srdce a oběhu (infarkt myokardu, instabilní angina pectoris, plicní embolie, myokarditidy) v posledních 6 měsících, dekompenzovaná hypertenze (TK dlouhodobě nad 150/95), porucha arteriálního prokrvení III. a IV. stadia (arteritis obliterans), alergie na chlad, nádorová onemocnění, záněty hlubokého žilního systému, stavy po periferních emboliích, terminální /konečná/ stadia onemocnění srdce, plic a ledvin, horečnaté infekční onemocnění, hnisavě-gangrenozní léze na dolních končetinách většího rozsahu, těžší anémie, klaustrofobie /strach z malých prostor/, alkoholová nebo intoxikační ebrieta, těhotenství, kojení.