Upravit stránku

Podzim s jógou

Přijeďte k nám na týdenní pobyt s jógou, načerpat energii, zbavit se stresu, posílit vnitřní klid, vyrovnanost a elán. Každý den si zacvičíte, procvičíte si správné dechové techniky a naučíte se meditovat při příjemném zvuku tibetských mís a zvonkohry Koshi. Naladíte svou mysl, aby v ní bylo opět svěže a aby mohla koncentrovat svou pozornost tam, kde ji chceme mít. Krásou jógy je její univerzálnost, cvičit může každý - úplní začátečníci, mladí, senioři, lidé zcela zdraví nebo lidé se zdravotním trápením.

Namasté.... těšíme se na Vás!

DÉLKA POBYTU: 8 dní / 7 nocí  

Ceník pobytu v Lázeňském domě Moravan 

Lázeňský dům MoravanHlavní sezóna – 1. turnus
24. 10. – 31. 10. 2020
Vedlejší sezóna – 2. turnus
14. 11. - 21. 11. 2020
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Komfort17 277 Kč 18 677 Kč16 577 Kč17 627 Kč
Exclusive18 677 Kč20 077 Kč 17 977 Kč19 027 Kč

- Pobyt začíná večeří a končí poslední den obědem.

- V den příjezdu je pokoj připraven po 14. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 12. hodin.

- Stravování a procedury probíhají přímo v lázeňském domě Moravan.

Úkony lékaře

Samoplátci nemají v ceně pobytu kromě vstupní lékařské prohlídky či posouzení zdravotního stavu, zahrnuty žádné další úkony lékaře. Proto bude klientům za výjezd lékaře (ústavní pohotovostní službu), vyšetření a drobné ordinace (např. vydání léků, předpis receptu, aplikace injekce, natočení EKG), účtován poplatek za ošetření lékařem ve výši 200 Kč. Tento poplatek se nevybírá při nutnosti odvozu klienta do nemocnice.

Poplatek z pobytu

Uvedené ceny nezahrnují poplatek z pobytu 20 Kč / osoba / noc vyjma osob nevidomých a jejich průvodců, osob, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby a jejich průvodců, držitelů průkazů ZTP/P a jejich průvodců, osob, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako komplexní (KLP) a osob mladších 18 let.Poplatek bude zahrnut do zálohové faktury nebo bude vybírán při příjezdu na recepci.