Upravit stránku

Speciální pobyt "Podzimní láznění s vůní švestky"

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Přijeďte si proměnit podzimní dny ve sladce provoněné okamžiky, které Vám dodají sílu a pohodu.
Švestková koupel díky lahodně sladkému aromatu uvolňuje napětí a zbavuje stresu. Švestkový zábal je vhodný také na suchou pleť. Obsažené přírodní oleje a vosky tlumí projevy stárnutí, hydratují a zvyšují elasticitu kůže.

Relaxace, zábava a výlety

Krásné okolí lázní poskytuje nepřeberné možnosti využití volného času především během výletů do okolí. Přímo v areálu můžete navštívit Zbrašovské aragonitové jeskyně a nedaleko, v obci Závrt, dokonce i světový unikát - Hranickou propast, nejhlubší propast České republiky a zároveň nejhlubší zatopenou propast světa.

V prostředí areálu a v těsné blízkosti si můžete užít i mnoho sportovních aktivit jako je např. bowling, minigolf, stolní tenis či kulečník. Trasy v okolí lákají ke sportovním procházkám Nordic Wolking či na kola, která vám rádi zapůjčíme. Báječně se pak osvěžíte v relaxačních bazénech a odpočinek zajistí kvalitní wellness služby v saunovém světě, soláriu nebo unikátním poláriu. Na závěr se můžete nechat zkrášlit na kosmetice, manikůře nebo v lázeňském kadeřnictví. 

Luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu

Lázeňský dům Praha je po kompletní rekonstrukci a nabízí luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu. Nachází se v lázeňském parku, kterému hrdě dominuje hned vedle lázeňské kolonády. Přímo v budově si vychutnáte skvělé snídaně, na skleničku si můžete zajít do lázeňského baru a v neposlední řadě zde naleznete i saunu s odpočinkovou nístností. 

Lázeňský dům Moravan poskytuje všechny služby pod jednou střechou a nachází se v poklidné části lázní.

Uvedený léčebný program může být lékařem na základě posouzení zdravotního stavu při vstupní lékařské prohlídce upraven.

Ceník pobytu v Lázeňském domě Praha

Lázeňský dům PrahaVedlejší sezóna
1. 11. - 23. 12. 2019
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Deluxe5 909 Kč-
Standard Plus5 266 Kč5 694 Kč

 

Ceník pobytu v Lázeňském domě Moravan 

Lázeňský dům MoravanVedlejší sezóna
1. 11. 11. 12. 2019
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Apartmán Exclusive7 018 Kč-
Exclusive5 794 Kč6 100 Kč
Standard Plus5 396 Kč5 794 Kč

 

V ceně není zahrnutý lázeňský poplatek, který se vybírá ve výši stanovené obecně závaznou vyhláškou Obecního úřadu v Teplicích nad Bečvou (LD Moravan a LD Bečva), nebo Městského úřadu v Hranicích (LD Praha a LD Janáček).
Lázeňský poplatek činí 15 Kč na osobu a den a bude vybírán v den příjezdu na recepci. Od lázeňského poplatku jsou osvobozeni držitelé průkazek ZTP-P a osoby mladší 18 let a starší 70 let.
Úleva se poskytuje osobám starším 65 let ve výši 5 Kč v LD Moravan a LD Bečva.

V LD Praha jsou podávány bufetové snídaně . Procedury a servírované večeře (případně oběd) jsou poskytovány v nedalekém lázeňském domě Bečva, který je vzdálen pohodlnou procházkou lázeňským parkem pouhých 100 m.