Upravit stránku

Podzimní láznění s vůní švestky

Přijeďte si proměnit podzimní dny ve sladce provoněné okamžiky, které Vám dodají sílu a pohodu. Švestková koupel díky lahodně sladkému aromatu uvolňuje napětí a zbavuje stresu. Švestkový zábal je vhodný také na suchou pleť. Obsažené přírodní oleje a vosky tlumí projevy stárnutí, hydratují a zvyšují elasticitu kůže.

DÉLKA POBYTU: 5 dní / 4 noci

Ceník pobytu v Lázeňském domě Moravan 

Lázeňský dům MoravanVedlejší sezóna 
1. 11. 2020 - 20. 12. 2020
dvoulůžkový pokoj
osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj
osoba/pobyt
Komfort6 965 Kč7 565 Kč
Exclusive7 765 Kč8 365 Kč
Apartmán Exclusive9 365 Kč-

- Pobyt začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní

- V den příjezdu je pokoj připraven po 14. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 10. hodin.

- Stravování a procedury probíhají přímo v lázeňském domě Moravan.

Úkony lékaře

Samoplátci nemají v ceně pobytu kromě vstupní lékařské prohlídky či posouzení zdravotního stavu, zahrnuty žádné další úkony lékaře. Proto bude klientům za výjezd lékaře (ústavní pohotovostní službu), vyšetření a drobné ordinace (např. vydání léků, předpis receptu, aplikace injekce, natočení EKG), účtován poplatek za ošetření lékařem ve výši 200 Kč. Tento poplatek se nevybírá při nutnosti odvozu klienta do nemocnice.

Poplatek z pobytu

Uvedené ceny zahrnují poplatek z pobytu 20 Kč / osoba / noc vyjma osob nevidomých a jejich průvodců, osob, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby a jejich průvodců, držitelů průkazů ZTP/P a jejich průvodců, osob, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako komplexní (KLP) a osob mladších 18 let.Poplatek bude zahrnut do zálohové faktury nebo bude vybírán při příjezdu na recepci.