Upravit stránku

Májové láznění

Speciální květnová nabídka.

Vyrazte do lázní v nejkrásnějším období v roce a užijte si májové láznění. Růžemi provoněné trio procedur dodá vašemu tělu i mysli sílu a pohodu. Osvěžující procházku v rozkvetlém lázeňském parku zakončíte v kavárně u skleničky lahodného růžového vína Modrého Portugalu Rosé podávaného s jahodou. Využijte tento speciální májový pobyt, který můžete spojit se slavnostním oficiálním Otevíráním lázeňské sezóny, které se koná v sobotu 11. května.

1
2
3
4
5

Pobyt lze čerpat v období:
1. - 31. 5. 2019

Nástupní dny denně mimo soboty. Pobyt začíná večeří a končí poslední den snídaní.
V případě nástupu klienta na pobyt v neděli nebo v pondělí, poskytneme 15% slevu z pobytu.

Lázeňský dům Praha je nově rekonstruován, komfortně vybaven a poskytuje nádherný výhled i strategickou polohu blízko lázeňské kolonády.
Lázeňský dům Moravan poskytuje všechny služby pod jednou střechou a nachází se v poklidné části lázní.

LD Praha jsou podávány bufetové snídaně. Procedury a servírované večeře (případně oběd) jsou poskytovány v nedalekém lázeňském domě Bečva, který je vzdálen pohodlnou procházkou lázeňským parkem pouhých 100 m.

 • Ceník pobytu
      1. 5. - 31. 5. 2019 
  Cena za pobyt 5 dní 

  Lázeňský dům Praha

  Dvoulůžkový pokoj
  cena za osobu a pobyt / nástup v neděli a pondělí 15 % sleva
    

     Jednolůžkový pokoj
  cena za osobu a pobyt / nástup v neděli a pondělí 15 % sleva

  Standard Plus

  5 382 Kč / 4 575 Kč

  5 802 Kč / 4 932 Kč 

  Deluxe

  6 182 Kč / 5 255 Kč

  -

   

      1. 5. - 31. 5. 2019 
  Cena za pobyt 5 dní 

  Lázeňský dům Moravan

  Dvoulůžkový pokoj
  cena za osobu a pobyt / nástup v neděli a pondělí 15 % sleva 
    

     Jednolůžkový pokoj
  cena za osobu a pobyt / nástup v neděli a pondělí 15 % sleva

  Standard Plus

  5 782 Kč / 4 915 Kč

  6 182 Kč / 5 255 Kč

  Exclusive

  6 582 Kč / 5 595 Kč

  6 982 Kč / 5 935 Kč

  Apartmán Exclusive

  8 382 Kč / 7 125 Kč

  -

  Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu / pobyt. Ceny nezahrnují lázeňský poplatek ve výši 15 Kč za den/osobu, ani poplatek z lůžkové kapacity ve výši 4 Kč za osobu a den (platí pro LD Moravan); ve výši 6 Kč za osobu a den (platí pro LD Praha). Příplatek za plnou penzi činí 135 Kč na osobu a den.

 • Kategorie ubytování

  Kategorie ubytování

  LD Moravan
  Apartmán Exclusive: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, lednice, telefon, TV, župany, bezpečnostní schránky, WiFi.
  Exclusive: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, telefon, TV, župany, bezpečnostní schránky, WiFi.
  Standard Plus: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, TV, župany, WiFi.

  LD Praha
  Deluxe: dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, rozkládací pohovka, konferenční stolek se dvěma křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace.
  Standard Plus: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace. Manželská postel na vyžádání.