Upravit stránku

Velikonoce v lázních

Speciální nabídka za skvělou cenu.

Oslavte svátky jara v klidném prostředí moravských lázní v nově rekonstruovaném Lázeňském domě Praha. Je komfortně vybaven a poskytuje nádherný výhled i strategickou polohu blízko lázeňské kolonády.
V rámci speciálního velikonočního pobytu vyzkoušíte příjemné a hřejivé procedury, některé s využitím unikátního přírodního léčivého zdroje teplické kyselky. Čeká vás navíc káva s domácím jablečným závinem v kavárně Bečva i sladké překvapení na pokoji.

1
2
3
4

Termín pobytu 5 dní / 4 noci: 18. 4. - 22. 4. 2019 

Pobyt začíná večeří a končí poslední den snídaní.

V LD Praha jsou podávány bufetové snídaně. Procedury a servírované večeře (případně oběd) jsou poskytovány v nedalekém lázeňském domě Bečva, který je vzdálen pohodlnou procházkou lázeňským parkem pouhých 100 m.

 • Ceník pobytu
      18. 4. - 22. 4. 2019 
  Cena za pobyt 

  Lázeňský dům Praha

  Dvoulůžkový pokoj
  cena/osoba 
    

     Jednolůžkový pokoj
  cena/osoba

  Standard Plus

  4 831 Kč

  5 307 Kč 

  Deluxe

  5 545 Kč

  -


  Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu / pobyt. Ceny nezahrnují lázeňský poplatek ve výši 15 Kč za den/osobu. Příplatek za plnou penzi činí 135 Kč na osobu a den.

 • Kategorie ubytování

  Kategorie ubytování

  LD Praha
  Deluxe: dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, rozkládací pohovka, konferenční stolek se dvěma křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace.
  Standard Plus: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace. Manželská postel na vyžádání.