Lázně Teplice nad Bečvou

sleva na pobyty

-15% NA LÉČEBNÉ POBYTY

-15% NA LÉČEBNÉ POBYTY

VYUŽIJTE AKCI -15% NA VYBRANÉ POBYTY

Návrhy

POTŘEBUJETE POMOCT S NÁVRHEM NA LÁZEŇSKOU PÉČI? POMŮŽEME VÁM >>>

POTŘEBUJETE POMOCT S NÁVRHEM NA LÁZEŇSKOU PÉČI? POMŮŽEME VÁM >>>

POTŘEBUJETE POMOCI S NÁVRHEM NA LÁZEŇSKOU PÉČI?

Sport v lázních

Teplice nad Bečvou nejsou jen místem poklidných lázeňských procedur a odpoledních procházek. Lázně nabízí svým návštěvníkům a lázeňským hostům celou řadu možností k aktivnímu trávení volného času. Každý si může vybrat z široké škály sportovní nabídky, mezi níž patří tenis, minigolf, stolní tenis či cykloturistika.

Nordic Walking

Nordic walking je nový druh sportovní aktivity vhodný pro každého bez ohledu na talent, kondici a věk. Aby jste si mohli Nordic Walking vyzkoušet, nemusíte jezdit až do Finska, kde vznikl. Lázně Teplice nad Bečvou přicházejí s touto novou službou pro své klienty. Neváhejte tento nový sport vyzkoušet. Základní informace a techniku sportu si osvojíte pod vedením našich proškolených trenérů během lekcí po speciálních trasách. Co je to Nordic Walking? Je to chůze se speciálními hůlkami. Účinnost a celý vtip této techniky spočívá v tom, že při stejné rychlosti chůze dochází díky pohybu paží s hůlkami k významnému zvýšení intenzity zatížení organismu a tím i energetickému výdeji. Při chůzi s hůlkami bychom měli udržovat stejnou rychlost a být při ní schopni hovořit, pokud ne, tempo je příliš rychlé. Kroky se snažíme dělat spíše delší. Došlapujeme na patu a krok vpřed vychází z doteku palce od země. Hůlky mají na konci speciální úchyt, který zpevní palec a zápěstí a pomáhají tak udržovat tělo během chůze ve správné vzpřímené poloze. Hroty hůlek jsou opatřeny gumovým krytem “botičkou”, která pomáhá při chůzi na asfaltovém, betonovém nebo jiném tvrdém povrchu. Lokty se pohybují podél těla, boky ani ramena nevytáčíme. Po chvilce nácviku správné techniky chůze, nejlépe pod dohledem zkušeného lázeňského trenéra, se už stačí pořádně nadýchnout a vyrazit…

Bowling

V Lázeňském domě Janáček si můžete zpříjemnit svůj pobyt a zahrát si s přáteli bowling. Více informací se dozvíte zde.

Tenis

V areálu lázní se nachází tenisové kurty. Možnost pronájmu dvorce na tenis a badminton v tenisové hale, včetně zajištění trenérů a zapůjčení sportovního vybavení. Více informací naleznete zde.

Minigolf

Je sportem pro všechny! Neexistují žádné věkové hranice pro provozování tohoto sportu. Minigolfové hřiště je umístěno v parku přímo naproti Lázeňského domu Bečva na opačné straně řeky. Skládá se z osmnácti drah, u většiny se musí překonávat překážka. Každý hráč má jednu hůl a jeden či více míčů. Smyslem hry je dopravit míč do cílové jamky nejmenším možným počtem úderů. Každoročně hřiště slouží široké veřejnosti. Od dubna do září je v provozu denně za příznivého počasí. Rezervace není nutná.

Cyklistika

Přímo lázněmi prochází Cyklostezka Bečva – více informací se dozvíte zde. V Lázeňském domě Moravan máte možnost úschovny vlastních kol zdarma.

Stolní tenis

K dispozici pouze pro lázeňské hosty v Lázeňském domě Moravan. Pinpongové pálky i míčky si můžete zapůjčit v recepci LD Moravan.