Upravit stránku

Thajská olejová masáž částečná

Thajská olejová masáž je právem považována za léčebnou masáž, jejíž základy nalézáme již ve starověku, v dobách Buddhy. Využívá prvky tradiční thajské masáže, tradiční čínské medicíny, indické ájurvédy a speciálních masážních olejů.

Tato alternativní relaxační a léčebná masážní metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla, tzv.meridiány a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř, zádové svaly, paží a nohou,včetně prstů. Použitím pomalých a táhlých hmatů kombinovaných s protahováním a akupresurou dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach, protažení páteře.

Thajská olejová masáž částečná trvá cca 50 minut. Uvedený časový údaj zahrnuje přípravu klienta, masáž a závěrečnou relaxaci.

Kontraindikace:

akutní horečnaté onemocnění, celková tělesná slabost, hnisavé onemocnění kůže, pokročilá arterioskleróza i osteoporóza, krvácivé stavy, infekční onemocnění, leukémie a nádorové onemocnění, těhotenství a dva měsíce po něm

V případě pochybností o Vašem zdravotním stavu doporučujeme konzultaci s lékařem.