Lázně Teplice nad Bečvou

+420 581 81 81 81 |

TIPY V PROCEDURÁCH

Chtěli byste někomu věnovat dárkový poukaz na proceduru, ale nevíte kterou vybrat? Přinášíme vám pár tipů z naší široké nabídky. 

uhličité koupele  

Uhličitá koupel (33–34 °C) vám uleví od svalového napětí a celkově osvěží organismus. Oxid uhličitý je nejlepším přírodním prostředkem k rozšiřování cév. Po sérii koupelí dochází ke zlepšení prokrvení srdce, mozku, ledvin a stabilizaci krevního tlaku i s dlouhodobým efektem.

V našich lázních využíváme léčebného efektu přírodní minerální vody (balneoterapie), kterou čerpáme z vlastních vrtů.

Cena od: 350 Kč

Terapie molekulárním vodíkem 

Molekulární vodík alkalizuje a hydratuje buňky a redukuje zánětlivé procesy. Zároveň eliminuje kyselinu mléčnou, urychluje regeneraci, zvyšuje výkonnost a odstraňuje únavu. Je to velice silný antioxidant a má přímý vliv na ukončení chronických a akutních zánětů. Vodíková voda jako terapie je vhodná pro široké spektrum kožních onemocnění, jako je lupénka, ekzémy, zánětlivé onemocnění kůže. Její popíjení zvyšuje energii a pomáhá v boji proti civilizačním onemocněním, způsobených mimo jiné také každodenním stresem.

Vybrat si můžete z pestré škály procedur obohacených o molekulární vodík.

Kolagenové injekce 

Kolagen je základní stavební jednotkou všech tkání pohybového aparátu, a to včetně kloubní chrupavky. Pokud je novotvorba kolagenu nedostačující, ochabují kolagenová vlákna, snižuje se pevnost a pružnost šlach, vazů. Radikální zlepšení může přinést kolagen v injekcích, který stimuluje novotvorbu kolagenu v místě aplikace, přičemž zpevňuje a posiluje kloubní pouzdro, vazy a šlachy včetně kloubní chrupavky. Výsledkem je ústup bolestí a výrazné zlepšení pohyblivosti svalů a kloubů.  

Cena: 10 min. / 550 Kč

termoterapie 

Termoterapie je léčebná metoda, při níž se využívá lokálního působení tepla nebo chladu. Teplo způsobí roztažení cév, kdy se do tkáně dostane více krve, což podpoří její hojení.

Nabídku procedur z oblasti termoterapie naleznete zde.

Aromatické zábaly 

Zábaly patří mezi vysoce relaxační, příjemné procedury, při kterých jsou na vaši pokožku aplikovány kvalitní kosmetické produkty, například konopí či bahno z Mrtvého more. Zábaly jsou aplikovány lokálně, aby dosáhly maximálního účinku. 

Vybrat si můžete například z kokosového, konopného, švestkového nebo s aroma whiskey či zázvoru. Dále jsou také v nabídce zábaly z bahna Mrtvého moře. Celou nabídku aromatických zábalů naleznete zde.

Máte nějaký dotaz k procedurám? napište nám.


Položky označené hvězdičkou () jsou povinné.

Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil s podmínkami zpracování osobních údajů.