Upravit stránku

TOP LAST

Akční nabídka za skvělou cenu.

Přijeďte se prohřát a současně osvěžit do lázní. Zrelaxujete při uhličité koupeli s aroma jablečného závinu a uvolníte svaly při stejně voňavé částečné masáži. Využijte náš jedinečný únorový akční pobyt.

1
2
3
4
5

Pobyt začíná večeří a končí poslední den snídaní.

Lázeňský dům Praha je nově rekonstruován, komfortně vybaven a poskytuje nádherný výhled i strategickou polohu blízko lázeňské kolonády.

V LD Praha jsou podávány bufetové snídaně. Procedury a servírované večeře (případně oběd) jsou poskytovány v nedalekém lázeňském domě Bečva, který je vzdálen pohodlnou procházkou lázeňským parkem pouhých 100 m.

 • Ceník pobytu
      1. 4. - 30. 4. 2019 
  Cena za pobyt 3 dny se slevou 20 %

  Lázeňský dům Praha

  Dvoulůžkový pokoj
  cena/osoba 
    

     Jednolůžkový pokoj
  cena/osoba

  Standard Plus

  2 056 Kč

  2 288 Kč 

  Deluxe

  2 403 Kč

  -

  Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu / pobyt a zahrnují 20% slevu. Ceny nezahrnují lázeňský poplatek ve výši 15 Kč za den/osobu, ani poplatek z lůžkové kapacity ve výši 4 Kč za osobu a den (platí pro LD Moravan); ve výši 6 Kč za osobu a den (platí pro LD Praha). Příplatek za plnou penzi činí 155 Kč na osobu a den.

 • Kategorie ubytování

  Kategorie ubytování

  LD Praha
  Deluxe: dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, rozkládací pohovka, konferenční stolek se dvěma křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace.
  Standard Plus: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace. Manželská postel na vyžádání.