Upravit stránku

TOP LAST

Přijeďte se prohřát a současně osvěžit do lázní. Zrelaxujte při uhličité koupeli s aroma zázvoru a uvolníte svaly při stejně voňavé částečné masáži. Využijte náš jedinečný únorový akční pobyt.

Pobyt začíná v den příjezdu večeří a končí v poslední den pobytu snídaní. Pokoje jsou připraveny pro možnost ubytování od 14:00 hod. pro oba lázeňské domy. Pokoje prosíme uvolnit v den odjezdu do 10:00 hod.

Poplatek z pobytu
Poplatek z pobytu byl stanoven ve výši 20 Kč na osobu a den za každý započatý den pobytu, s výjimkou dne jeho počátku a to obecně závaznou vyhláškou Městského zastupitelstva v Hranicích a Obecního zastupitelstva v Teplicích nad Bečvou s účinností od 1. 1. 2020. Poplatek bude vybírán při příjezdu na recepci. Od poplatku jsou osvobozeny osoby nevidomé, osoby závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby, držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci, osoby mladší 18 let, osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako komplexní (KLP).

Ceník pobytu

Lázeňský dům PrahaVedlejší sezóna
3 dny / 2 noci
dvoulůžkový pokoj
cena / cena po slevě 20 % 
jednolůžkový pokoj
cena / cena po slevě 20 %
Komfort2 762 Kč / 2 210 Kč3 062 Kč / 2 450 Kč
Deluxe3 162 Kč / 2 530 Kč-
 
Lázeňský dům MoravanVedlejší sezóna
3 dny / 2 noci
dvoulůžkový pokoj
cena / cena po slevě 20 %
jednolůžkový pokoj
cena / cena po slevě 20 %
Komfort2 962 Kč / 2 370 Kč3 262 Kč / 2 610 Kč
Exclusive3 362 Kč / 2 690 Kč3 662 Kč / 2 930 Kč
Apartmán Exclusive4 162 Kč / 3 330 Kč-

Sleva platí jen při online rezervaci. 

 • Kategorie ubytování

  Lázeňský dům Praha:
  Komfort: jedno nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace. Manželská postel na vyžádání.
  Deluxe: dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, rozkládací pohovka, konferenční stolek se dvěma křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, WiFi, balkon nebo klimatizace.

  Lázeňský dům Moravan:
  Komfort: jedno nebo dvoulůžkové pokoje, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, TV, župany, WiFi.
  Exclusive: jedno nebo dvoulůžkové pokoje, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, telefon, TV, župany, bezpečnostní schránky, varná konvice, WiFi.
  Apartmán Exclusive: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, lednice, telefon, TV, župany, bezpečnostní schránky, varná konvice, WiFi.