Upravit stránku

Rychlý kontakt

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
Teplice nad Bečvou č.p. 47
753 01 Teplice nad Bečvou

IČO: 45192570
DIČ: CZ45192570

Infolinka: 581 81 81 81
E-mail: lazne@ltnb.cz

ID datové schránky: u3fewux

Věrnostní program

Lázně Teplice nad Bečvou a.s. vám od 1. 1. 2020 nabízejí možnost získání věrnostní klientské karty. Nárok na vystavení karty a s ní spojené výhody získává klient při zakoupení léčebných či relaxačních pobytů v délce trvání nejméně 10 nocí společně se stravováním a čerpáním procedur (nevztahuje se na pobyty absolvované před 1. lednem 2020, komplexní pobyty hrazené zdravotními pojišťovnami, pobyty zakoupené u cestovních kanceláří a jiných zprostředkovatelů, či na pobyty hotelového typu s dokupovanými procedurami).

Karta je vystavovaná na jméno a je nepřenosná (sleva na pobyt a další služby bude poskytnuta pouze konkrétnímu držiteli karty, nikoliv dalším osobám). Jednotlivé pobyty se sčítají bez časového omezení. Věrnostní kartu vydává na požádání rezervační kancelář lázní a recepce v Lázeňském domě Moravan po ukončení pobytu, během kterého vznikl na tuto kartu nárok. Pokud nárok na posunutí do další úrovně věrnostního programu vznikl v průběhu Vašeho pobytu v lázních, budete moci výhody s tímto spojené čerpat až při dalším pobytu (posunutí do další úrovně věrnostního programu bude provedeno po ukončení pobytu).

VÝHODY MAJITELŮ VĚRNOSTNÍCH KLIENTSKÝCH KARET

Bronzová úroveň
• 10% sleva na další zakoupené pobyty
• slevy u partnerů programu SPHERE (www.sphere.cz)
Podmínka pro zisk karty na bronzové úrovni:
Absolvování pobytů v délce nejméně 10 nocí (platí od 1. 1. 2020) včetně stravování a čerpání procedur.

Stříbrná úroveň
• 12% sleva na další zakoupené pobyty
• 10% sleva na dokupované procedury
• volný vstup na všechna kulturní vystoupení v rámci Lázní Teplice nad Bečvou a.s.
• slevy u partnerů programu SPHERE (www.sphere.cz)
Podmínka pro posunutí na stříbrnou úroveň:
Absolvování pobytů v délce nejméně 30 nocí (platí od 1. 1. 2020) včetně stravování a čerpání procedur.

Zlatá úroveň
• 15% sleva na další zakoupené pobyty
• 10% sleva na dokupované procedury
• parkování v rámci pobytu za 1 Kč / noc
• volný vstup do wellness centra LD Moravan
• volný vstup na všechna kulturní vystoupení v rámci Lázní Teplice nad Bečvou a.s.
• slevy u partnerů programu SPHERE (www.sphere.cz)
Podmínka pro posunutí na zlatou úroveň:
Absolvování pobytů v délce nejméně 70 nocí (platí od 1. 1. 2020) včetně stravování a čerpání procedur.

SLEVY V LÁZNÍCH TEPLICE NAD BEČVOU NELZE UPLATNIT na úhradu lázeňského poplatku a doplatků při KLP (komplexní lázeňské péči).

  • Slevy z věrnostního programu se nesčítají s jinými slevami, neplatí na akční a cenově zvýhodněné služby (pobyty a procedury) a pobyty zakoupené přes zprostředkovatele.
  • S věrnostní kartou Lázní Teplice nad Bečvou můžete zároveň využívat výhody a slevy v rámci programu Sphere Card na více než 9000 obchodních místech v České a Slovenské republice. Karty Sphere card přinášejí svým držitelům přímé výhody a slevy od 5 do 30 % i více. Kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete na www.sphere.cz. Obchodní místa a provozovny jsou vždy označeny samolepkou a logem Sphere card a na vstupních dveřích či výloze, případně samolepkou na pokladně, stojánkem či certifikátem s uvedením poskytovaných slev. Uplatnění slevy nahlaste obsluhujícímu personálu vždy před placením a zároveň se prokažte svojí platnou kartou Sphere card. Karta s věrnostním programem je vždy vystavena na jméno držitele, je opatřena datem platnosti, individuálním čárovým kódem a je nepřenosná.
  • Tato karta se nemusí aktivovat a není kreditní ani platební. Výhody programu Sphere card nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi či jinak zvýhodněným zbožím nebo službami.

Věříme, že budete spokojeni s výhodami, které vám věrnostní karta Lázní Teplice nad Bečvou ve spolupráci se Sphere card přinese.
Přejeme mnoho úspěšných a výhodných nákupů a těšíme se na vaši návštěvu v Lázních Teplice nad Bečvou!

Manuál k použití věrnostních karet SPHERE