Lázně Teplice nad Bečvou

+420 581 81 81 81 |

TIP NA POBYT

Chtěli byste někomu věnovat dárkový poukaz na pobyt, ale nevíte který vybrat? Přinášíme vám pár tipů z naší široké nabídky. 

lÁZEŇSKÝ DOTEK 

Unikněte všedním starostem, stresu a shonu a alespoň na jeden den se dotkněte uvolňující lázeňské pohody a relaxace.

Vyzkoušejte si své malé lázně na jeden den s přenocováním. Více info zde.

Cena pobytu od: 2 290 Kč

Relaxace v lázních – 3 dny / 2 noci

Příjemné prostředí malebných moravských lázní spojené s relaxačními procedurami ocení každý, kdo hledá alespoň krátký únik od všední reality.
Využijte příležitost k rychlé regeneraci a účinků zdejšího léčivého pramene.

Těšit se můžete na masáž nebo uhličité koupele. Více info se dozvíte zde.

Cena pobytu od: 4 210 Kč

Vůně dálek – 4 dny / 3 noci

Dopřejte si náš lázeňský program a vydejte se za poznáním exotických procedur s použitím madagaskarských olejů a drahých kamenů, vyzkoušejte také účinky minerálního bahna a soli z Mrtvého moře. Vyhřát se pak můžete při relaxaci v bazénu nebo wellness centru. Více info o pobytu zde.

Cena pobytu od: 7 950 Kč

Nevšední dny – 5 dní / 4 noci

Krátkodobý léčebný pobytový program zaměřený na osvěžení organizmu a regeneraci. Přijeďte vyzkoušet pravou lázeňskou atmosféru podpořenou profesionálním a vstřícným personálem. Proměňte vaše všední dny v nevšední. Více info o pobytu zde.

Cena pobytu od: 7 800 Kč

Aby záda nebolela – 8 dní / 7 nocí 

Pobyt sestavený pro léčbu ale i prevenci akutních i chronických bolestí zad. Součástí pobytu jsou nejen vyšetření a konzultace s odborníky, jejichž cílem je najít příčinu bolesti, ale hlavně léčebné procedury zaměřené na zmírnění či úplné odstranění bolesti, kolagenovou terapii, a především nácvik a cílenou rehabilitaci pro udržení dlouhodobého efektu léčby. Pro zlepšení efektu doporučujeme pobyt minimálně na 14 nocí. Více info zde.

Cena pobytu od: 21 679 Kč

Zdravé srdce – 8 dní / 7 nocí 

Léčebný pobyt je navržen nejen pro klienty trpící onemocněním kardiovaskulárního systému jako je např. ischemická choroba srdeční (stavy po infarktu srdečního svalu, hypertenze, ischemická choroba dolních končetin). Vhodný je i v případě rizikových faktorů jako je vysoký krevní tlak bez orgánových změn, metabolický syndrom, zvýšení hladiny tuku v krvi či nadváha. Více info o pobytu zde.

Cena pobytu od: 19 780 Kč

Máte dotaz k některému z pobytů? napište nám.


Položky označené hvězdičkou () jsou povinné.

Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil s podmínkami zpracování osobních údajů.