Lázně Teplice nad Bečvou

JAK ZAŽÁDAT O LÁZNĚ?

Zarezervujte si svůj termín v lázních ještě dnes!

Trápí vás zdravotní potíže? Cítíte, že by vám lázně mohly zlepšit vaši zdravotní kondici?

Vedle běžné lékařské péče je možné využít péče lázeňské. Prostřednictvím zdravotní pojišťovny můžete čerpat plně hrazenou péči, tzv. komplexní lázeňskou péči, nebo tzv. příspěvkovou lázeňskou péči, která je pojišťovnou hrazena jen částečně.

Návrh na léčebný pobyt v lázních vám může vystavit praktický lékař, ale i ambulantní specialista. 

Jak požádat o komplexní lázeňskou péči v Lázních Teplice nad Bečvou? 

Poradíme vám!

  1. Navštivte svého praktického lékaře nebo ambulantního specialistu, který zpracuje návrh na vaši lázeňskou péči (komplexní nebo příspěvkovou). Požádejte ho, aby v návrhu uvedl Lázně Teplice nad Bečvou.
  2. Návrh je zaslán zdravotní pojišťovně, jejíž revizní lékař podaný návrh schválí či zamítne. 
  3. Platnost schváleného lékařského návrhu je 3 měsíce od data schválení revizním lékařem vaší zdravotní pojišťovny u komplexní péče a 6 měsíců u příspěvkové péče. V případě stavů po operaci nebo úrazu je to do 3 měsíců od data operace nebo úrazu. V případě pooperačních komplikací do 6 měsíců. Během této doby je nutno nastoupit do lázní dle volné ubytovací kapacity.
  4. Schválený návrh je následně doručen na rezervační oddělení našich lázní a my vám obratem zašleme zvací dopis s termínem nástupu a dalším upřesněním. Doporučujeme však předem zarezervovat kategorii ubytování na tel. 581 81 81 81.
  5. Pobyt na KLP / PLP je možné rezervovat i s předstihem, před vystavením návrhu na lázeňskou péči, dle vašich požadavků a dle aktuální volné kapacity. Rezervační poplatek činí 2 000 Kč a je nevratný.

MÁTE NĚJAKÝ DOTAZ?

Neváhejte nás kontaktovat:
+420 581 81 81 81

lazne@ltnb.cz