Lázně Teplice nad Bečvou

+420 581 81 81 81 |

JAK ŽÁDAT O LÁZNĚ

  1. Navštivte svého praktického lékaře nebo ambulantního specialistu, který zpracuje návrh na vaši lázeňskou péči (komplexní nebo příspěvkovou). Požádejte ho, aby v návrhu uvedl Lázně Teplice nad Bečvou.
  2. Návrh je zaslán zdravotní pojišťovně, jejíž revizní lékař podaný návrh schválí či zamítne. 
  3. Platnost schváleného lékařského návrhu je 3 měsíce od data schválení revizním lékařem vaší zdravotní pojišťovny u komplexní péče a 6 měsíců u příspěvkové péče. V případě stavů po operaci nebo úrazu je to do 3 měsíců od data operace nebo úrazu. V případě pooperačních komplikací do 6 měsíců. Během této doby je nutno nastoupit do lázní dle volné ubytovací kapacity.
  4. Schválený návrh je následně doručen na rezervační oddělení našich lázní a my vám obratem zašleme zvací dopis s termínem nástupu a dalším upřesněním. Doporučujeme však předem zarezervovat kategorii ubytování na tel. 581 81 81 81.
  5. Pobyt na KLP / PLP je možné rezervovat i s předstihem, před vystavením návrhu na lázeňskou péči, dle vašich požadavků a dle aktuální volné kapacity. Rezervační poplatek činí 2 000 Kč a je nevratný.

Na telefonním čísle +420 581 81 81 81 vám poskytneme potřebné informace a pomůžeme s vyřízením nástupu do lázní.