Lázně Teplice nad Bečvou

sleva na pobyty

-15% NA LÉČEBNÉ POBYTY

-15% NA LÉČEBNÉ POBYTY

VYUŽIJTE AKCI -15% NA VYBRANÉ POBYTY

Návrhy

POTŘEBUJETE POMOCT S NÁVRHEM NA LÁZEŇSKOU PÉČI? POMŮŽEME VÁM >>>

POTŘEBUJETE POMOCT S NÁVRHEM NA LÁZEŇSKOU PÉČI? POMŮŽEME VÁM >>>

POTŘEBUJETE POMOCI S NÁVRHEM NA LÁZEŇSKOU PÉČI?

věrnostní program

Lázně Teplice nad Bečvou a.s. vám od 1. 1. 2020 nabízejí možnost získání věrnostní klientské karty. Nárok na vystavení karty a s ní spojené výhody získává klient při zakoupení léčebných či relaxačních pobytů v délce trvání nejméně 10 nocí společně se stravováním a čerpáním procedur (nevztahuje se na pobyty absolvované před 1. lednem 2020, komplexní pobyty hrazené zdravotními pojišťovnami).

Karta je vystavovaná na jméno a je nepřenosná (sleva na pobyt a další služby bude poskytnuta pouze konkrétnímu držiteli karty, nikoliv dalším osobám). Jednotlivé pobyty se sčítají bez časového omezení. Věrnostní kartu vydává na požádání rezervační kancelář lázní a recepce v lázeňském domě Moravan po ukončení pobytu, během kterého vznikl na tuto kartu nárok. Pokud nárok na posunutí do další úrovně věrnostního programu vznikl v průběhu Vašeho pobytu v lázních, budete moci výhody s tímto spojené čerpat až při dalším pobytu (posunutí do další úrovně věrnostního programu bude provedeno po ukončení pobytu).

Výhody majitelů věrnostních klientských karet

Bronzová úroveň
• 10% sleva na další zakoupené pobyty
• slevy u partnerů programu SPHERE (www.sphere.cz)

Podmínka pro zisk karty na bronzové úrovni:
• Absolvování pobytů v délce nejméně 10 nocí (platí od 1. 1. 2020) včetně stravování a čerpání procedur.

Stříbrná úroveň
• 12% sleva na další zakoupené pobyty
• 10% sleva na dokupované procedury
• volný vstup na všechna kulturní vystoupení v rámci Lázní Teplice nad Bečvou a.s.
• slevy u partnerů programu SPHERE (www.sphere.cz)

Podmínka pro posunutí na stříbrnou úroveň:
• Absolvování pobytů v délce nejméně 30 nocí (platí od 1. 1. 2020) včetně stravování a čerpání procedur.

Zlatá úroveň
• 15% sleva na další zakoupené pobyty
• 10% sleva na dokupované procedury
• parkování v rámci pobytu za 1 Kč / noc
• volný vstup do saun ve vyhrazené provozní době
• volný vstup na všechna kulturní vystoupení v rámci Lázní Teplice nad Bečvou a.s.
• slevy u partnerů programu SPHERE (www.sphere.cz)

Podmínka pro posunutí na zlatou úroveň:
• Absolvování pobytů v délce nejméně 70 nocí (platí od 1. 1. 2020) včetně stravování a čerpání procedur.

Informace ke kartě sphere

 • Karta je vystavovaná na jméno a je nepřenosná (sleva na pobyt a další služby bude poskytnuta pouze konkrétnímu držiteli karty, nikoliv dalším osobám).
 • Jednotlivé pobyty se sčítají bez časového omezení.
 • Věrnostní kartu vydává na požádání rezervační kancelář lázní po ukončení pobytu, během kterého vznikl na tuto kartu nárok.
 • Pokud nárok na posunutí do další úrovně věrnostního programu vznikl v průběhu vašeho pobytu v lázních, budete moci výhody s tímto spojené čerpat až při dalším pobytu (posunutí do další úrovně věrnostního programu bude provedeno po ukončení pobytu).
 • Všem stávajícím držitelům věrnostních karet Lázní Teplice nad Bečvou a.s. vydaných před 1. 1. 2020 doporučujeme bezplatnou výměnu karty při osobní návštěvě na rezervačním oddělení lázní (pokračovat v novém systému budete na stejné úrovni, jakou jste měli doposud). Nenechte se připravit o výhody programu SPHERE!
 • Výhody věrnostního programu nelze využít při pobytu hrazeném zdravotní pojišťovnou (komplexní lázeňská péče).
 • Výhody věrnostních karet dle jednotlivých úrovní budou poskytovány v závislosti na aktuálních vládních nařízeních vydaných v souvislosti s koronavirovou krizí.
 • Při ztrátě věrnostní karty Vám bude účtován poplatek 500 Kč za vystavení duplikátu.
 • Výhody věrnostního programu dle úrovně své karty můžete využít také při pobytech v našich sesterských Léčebných lázních Bohdaneč a.s. (více na www.llb.cz). Počet nocí odbydlených v těchto lázních se však do věrnostního programu Léčebných lázních Bohdaneč a.s. nezapočítává.
 • SLEVY V LÁZNÍCH TEPLICE NAD BEČVOU NELZE UPLATNIT při úhradě poplatku z pobytu a doplatků při komplexní lázeňské péči. Slevy z věrnostního programu se nesčítají s jinými slevami, neplatí na akční a cenově zvýhodněné služby (pobyty a procedury) a pobyty zakoupené přes zprostředkovatele, pokud není v konkrétní akční nabídce uvedeno jinak.
 • S věrnostní kartou Lázní Teplice nad Bečvou můžete zároveň využívat výhody a slevy v rámci programu Sphere Card na více než 9000 obchodních místech v České a Slovenské republice. Karty Sphere card přinášejí svým držitelům přímé výhody a slevy od 5 do 30 % i více. Kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete na www.sphere.cz.

V čem jsou výhody věrnostního programu Lázní Teplice nad Bečvou?

Pobyty se sčítají bez časového omezení. S věrnostním programem Lázní Teplice nad Bečvou lze dle úrovně karty využívat výhody přímo v lázních (slevy až 15% na další zakoupené pobyty, slevy až 10% na dokupované procedury, volný vstup do bazénů, parkovné za 1 Kč / den nebo volný vstup na kulturní vystoupení v lázních), využívat slevy u 9000 partnerů programu SPHERE (www.sphere.cz) nebo výhody na stejné úrovni karty uplatnit při pobytech v Léčebných lázních Bohdaneč a.s. (www.llb.cz).

Jak se mohu stát členem věrnostního programu?

Nárok na vystavení karty a s ní spojené výhody získává klient při zakoupení léčebných či relaxačních pobytů pro samoplátce (pobytové balíčky z Katalogu pobytů) nebo absolvováním příspěvkové lázeňské péče a to v minimální kumulativní délce 10 nocí, společně se stravováním a čerpáním procedur. Jednotlivé další pobyty se pak sčítají bez časového omezení až po dosažení zlaté úrovně. Do programu se nepočítají noci odbydlené při komplexní lázeňské péči hrazené zdravotní pojišťovnou.

Kde získám věrnostní kartu?

Věrnostní kartu vydává na základě vyplnění registračního formuláře rezervační kancelář lázní a to po ukončení pobytu, během kterého nárok na tuto kartu vznikl.

Jsem držitelem vaší věrnostní karty, u které mi skončila platnost v průběhu roku 2019. Bude mi karta automaticky obnovena a vyměněna za novou?

Klientům, kterým skončilo členství ve starém věrnostním programu lázní v průběhu roku 2019, bude po vrácení staré karty vystavena nová věrnostní karta. O výměnu je potřeba zažádat osobně na rezervační kanceláři lázní. V novém programu budete pak pokračovat na stejné úrovni (např. stříbrná karta stará = stříbrná karta nová).

Můžete mi kartu zaslat poštou?

Výměnu nebo vydání karty provádíme pouze při osobní návštěvě klienta v rezervační kanceláři lázní, kde klient vyplní žádost o vstup do nového věrnostního programu a podepíše souhlas s pravidly tohoto programu. Následně je mu vydána nová věrnostní karta, která je propojena do informačního systému lázní, aby mohl začít využívat všech výhod programu a byly mu připisovány noci z příslušných pobytů k postupu do dalších úrovní programu. Zasílání karet poštou proto bohužel není možné.

Byl jsem ve vašich lázních už mnohokrát, ale dosud jsem nezažádal o věrnostní kartu. Co se mi započítá do nového věrnostního programu?

Jestliže si klient v minulosti nepožádal o vstup do věrnostního programu a nebyl držitelem žádné karty, začíná v roce 2020 v novém programu od začátku, tzn. za prvních odbydlených 10 nocí u pobytů dle pravidel programu, získá na požádání bronzovou úroveň karty.

Mohu čerpat výhody vyšší úrovně karty, když mi nárok na posunutí vznikl při stávajícím pobytu?

Pokud nárok na posunutí do další úrovně věrnostního programu (získal jste potřebný počet nocí) vznikl v průběhu vašeho pobytu v lázních, budete moci výhody s tímto spojené čerpat až při dalším pobytu (posunutí do další úrovně věrnostního programu bude provedeno po ukončení stávajícího pobytu).

Vztahuje se věrnostní program i na příspěvkovou péči?

Ano, do věrnostního programu se mohou zapojit také klienti, kteří v lázních absolvují příspěvkovou lázeňskou péči hrazenou zdravotní pojišťovnou.

Může kartu využívat také někdo jiný?

Karta je vystavovaná na jméno a je nepřenosná.

Do kdy je věrnostní karta platná?

Platnost věrnostní karty je vždy vyznačena na přední straně karty.

Chtěl jsem uplatnit věrnostní slevu na speciální pobyt mimo katalogovou nabídku (míněno akční), ale věrnostní slevu jsem nedostal. Proč?

Slevy z věrnostního programu se nesčítají s jinými slevami, neplatní na akční a cenově zvýhodněné služby (pobyty nebo procedury) a pobyty zakoupené přes zprostředkovatele (cestovní kancelář, zaměstnavatel apod.), pokud není v konkrétní akční nabídce uvedeno jinak.

Budete mě informovat o nároku na vyšší úroveň karty?

Stav úrovně vaší věrnostní karty vám rádi sdělíme na rezervačním oddělení.

Co mám dělat, když jsem kartu ztratil nebo mi byla odcizena?

Ztrátu či odcizení karty co nejdříve sdělte písemně či telefonicky rezervační kanceláři Lázní Teplice nad Bečvou (tel. 581 81 81 81, e-mail lazne@ltnb.cz).

Při ztrátě věrnostní karty Vám bude účtován poplatek 500 Kč za vystavení duplikátu. Tento duplikát si je potřeba vyzvednout osobně.

Mohou být moje osobní údaje zneužity?

V případě, že klient souhlasil se zpracováním svých osobních údajů, jsou tyto údaje Lázněmi Teplice nad Bečvou a.s. zpracovávány výlučně v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů dle Nařízení GDPR.