Upravit stránku

Rychlý kontakt

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
Teplice nad Bečvou č.p. 47
753 01 Teplice nad Bečvou

IČO: 45192570
DIČ: CZ 45192570

Infolinka: 581 81 81 81

Fax: 581 60 17 39
E-mail: lazne@ltnb.cz

Lázeňský dům Moravan

1
2
3
4
5
6
7

Komfortně vybavený lázeňský dům Moravan pocházející z dvacátých let minulého století se tyčí nad údolím řeky Bečvy. Lázeňský dům se nachází v poklidné části lázní a je obklopen zelení.

Po rozsáhlé rekonstrukci, která byla ukončena v roce 1996, nabízí LD Moravan svým klientům komplexní služby související s kardiorehabilitací a zároveň služby pro relaxaci a odpočinek, a to vždy za individuálního přístupu všech pracovníků.

Pro klienty je k dispozici recepce po celých 24 hodin.

  Další služby jako je Vacushape - přístroj na cílené spalování tuků v problémových partiích, polárium - unikátní léčba chladem, kadeřnictví, solarium, fitcentrum nabízí jiné lázeňské domy.

  Parkování u LD Moravan

  • celkem 48 míst, z toho 28 parkovacích míst je v půli kopce u LD Moravan za závorou (z toho 8 míst pro ZTP), kde je potřeba zakoupit za vratnou zálohu 200 Kč parkovací kartu, cena všech parkovacích míst je 50 Kč/den. Parkoviště jsou monitorována, nehlídána.

   Krátkodobé parkování na max. 2 hodiny na placených místech je zdarma. Je potřeba zakoupit si na recepci LD Moravan za vratnou zálohu 200 Kč parkovací kartu.

  - léčebné a relaxační procedury
  - rehabilitační bazén
  - wellness centrum
  - půjčovna kol a nordic walking holí
  - konferenční a školící místnost

  Vybavení pokojů pro rok 2018:

  Apartmán Exclusive: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, lednice, telefon, TV, župany, trezory, WiFi free.
  Exclusive: Jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, telefon, TV, župany, trezory, WiFi free.
  Standard plus: Jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, TV, župany, uzamykatelná zásuvka, WiFi free.