Lázně Teplice nad Bečvou

Dětská léčebna Radost

V moderní dětské léčebně poskytujeme komplexní lázeňskou péči hrazenou zdravotními pojišťovnami jak pro děti, tak pro dospívající s kardiologickými potížemi, problémy pohybového aparátu, onkologickým a nervovým onemocněním, ale i obezitou. Individuální léčebný program je dětským klientům sestaven podle jejich aktuálního zdravotního stavu a na základě doporučení ošetřujících lékařů. Většina poskytovaných procedur probíhá přímo v dětské léčebně. 

V průběhu pobytu se děti účastní speciálního výchovného a vzdělávacího programu. Úměrně svému věku navštěvují buď školku, nebo školu. Ve svém volném čase se věnují indoorovým a outdoorovým aktivitám.

Adresa: LD Radost, Dvořákovo stromořadí 1100, 753 01 Hranice

Kontakt: +420 581 687 269, +420 728 298 189

Další informace:

  • Ve všech pokojích a kavárnách je k dispozici bezplatný bezdrátový internet (WiFi)
  • Pobyt s domácími zvířaty není možný. 
  • Naše lázně jsou nekuřácké. V celých lázních platí přísný zákaz kouření. Porušení zákazu kouření je sankcionováno smluvní pokutou ve výši
    2 000 Kč a může být i důvodem k ukončení lázeňské léčby. 
  • Přísný zákaz nabíjení elektrokol (včetně samostatných baterií) na pokojích.
  • Non-stop zdravotní služba. 
  • Stravování probíhá přímo v dětské léčebně Radost.

POKOJE:

Děti bydlí ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Rodiče, kteří přijedou jako jejich doprovod, jsou se svými dětmi ubytováni v samostatných pokojích a mohou s nimi absolvovat celý léčebný program. Rodiče, kteří přijedou děti jen navštívit, zde mohou zůstat i několik dní.