Lázně Teplice nad Bečvou

Lázeňský dům Praha

Krásná funkcionalistická budova dominuje atraktivní části malebného lázeňského parku, který doslova vyzývá k nesčetným procházkám. 

Lázeňský dům Praha se nachází blízko kolonády a nabízí luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu v komfortně vybavených prostorných jedno- a dvoulůžkových pokojích. Většina pokojů má terasu s nádherným výhledem do zeleně. Pokoje, které terasu nemají, disponují klimatizací. K dispozici je i společenská místnost.

Veškerá strava a procedury jsou poskytovány v nedalekém Lázeňském domě Moravan (nutno docházet). 

CHECK-IN A CHECK-OUT PROBÍHÁ NA RECEPCI LÁZEŇSKÉHO DOMU MORAVAN.

Adresa: LD Praha, U Teplic 1073, 753 01 Hranice

Další informace:

  • V den příjezdu je pokoj připraven po 15. hodině, v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 12. hodin.
  • Ve všech pokojích a kavárnách je k dispozici bezplatný bezdrátový internet (WiFi)
  • Pobyt s domácími zvířaty není možný. 
  • Naše lázně jsou nekuřácké. V celých lázních platí přísný zákaz kouření. Porušení zákazu kouření je sankcionováno smluvní pokutou ve výši
    2 000 Kč a může být i důvodem k ukončení lázeňské léčby. 
  • Přísný zákaz nabíjení elektrokol (včetně samostatných baterií) na pokojích.
  • Non-stop zdravotní služba. 

VYBAVENÍ POKOJE:

Deluxe: dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, rozkládací pohovka, konferenční stolek se dvěma křesly, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, wi-fi ,balkon nebo klimatizace.
Komfort: jedno- nebo dvoulůžkové pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, závěsy blackout, wi-fi, balkon nebo klimatizace. Manželská postel na vyžádání.