Lázně Teplice nad Bečvou

sleva na pobyty

-15% NA LÉČEBNÉ POBYTY

-15% NA LÉČEBNÉ POBYTY

VYUŽIJTE AKCI -15% NA VYBRANÉ POBYTY

Návrhy

POTŘEBUJETE POMOCT S NÁVRHEM NA LÁZEŇSKOU PÉČI? POMŮŽEME VÁM >>>

POTŘEBUJETE POMOCT S NÁVRHEM NA LÁZEŇSKOU PÉČI? POMŮŽEME VÁM >>>

POTŘEBUJETE POMOCI S NÁVRHEM NA LÁZEŇSKOU PÉČI?

Lázeňský dům Moravan

Komfortně vybavený lázeňský dům Moravan nabízí lázeňské služby pro samoplátce. Nachází se v poklidné části lázní obklopené zelení a nabízí širokou škálu služeb pro relaxaci a odpočinek.

K dispozici je vnitřní bazén s letní terasou, malý saunový svět, konferenční sál, nechybí ani pestrá nabídka léčebných a relaxačních procedur i doplňkových služeb. 

Celodenní stravování je zajištěno v klimatizované lázeňské jídelně. Denně je pro klienty lázní otevřena kavárna s příjemnou atmosférou a pestrou nabídkou občerstvení. V létě je možné posedět na venkovní terase. Pro klienty je k dispozici recepce po celých 24 hodin. 

Adresa: LD Moravan, Teplice nad Bečvou 47, 753 01 Teplice nad Bečvou.

Další informace:

  • Ve všech pokojích a kavárnách je k dispozici bezplatný bezdrátový internet (WiFi).
  • Pobyt s domácími zvířaty není možný. 
  • Naše lázně jsou nekuřácké. V celých lázních platí přísný zákaz kouření. Porušení zákazu kouření je sankcionováno smluvní pokutou ve výši 2 000 Kč a může být i důvodem k ukončení lázeňské léčby.
  • Přísný zákaz nabíjení elektrokol (včetně samostatných baterií) na pokojích.
  • Non-stop zdravotní služba.
  • Stravování probíhá přímo v LD Moravan. Více o stravování zde.

VYBAVENÍ POKOJE:

Komfort:  jedno-  nebo  dvoulůžkové  pokoje, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, TV, župany, WiFi. Exclusive: jedno-  nebo  dvoulůžkové pokoje,  koupelna  se  sprchovým  koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, rychlovarná konvice, TV, župany, bezpečnostní schránky, WiFi, (čaj, instantní káva a voda 0,5 l na uvítanou  – v průběhu pobytu se nedoplňuje). Apartmán Exclusive:  ložnice  s  manželskou  postelí,  obývací  pokoj,  koupelna  se sprchovým  koutem,  WC,  fén,  lednice,  lednice, telefon, TV,  župany, bezpečnostní  schránky, WiFi, (čaj, instantní káva a voda 0,5 l na uvítanou  – v průběhu pobytu se nedoplňuje).